חדש – אימון בSkype  מכל מקום

אימון אישי בסקייפ – יתרונות

על יתרונות האימון אישי לחיים כתבנו כבר הרבה. אנו מאמינות שכמעט כל אחד יכול למצוא תועלת באימון אישי אבל מה לעשות כשאין ממש זמן לפגישות האימון? החיים די עמוסים – עבודה משפחה חברים, אין זמן להכל. אנחנו מתרוצצים מטלה למטלה ומהתחיבות להתחייבות עד שלא נשאר לנו כמעט זמן לעצמינו. אימון בסקייפ נותן מענה לאנשים שמתקשים למצוא זמן לפגישת אימון פנים אל פנים. הרבה יותר קל למצוא שעה נטו, בלי נסיעות, בלי צורך להתלבש יפה, למצוא סידור לילדים, או לצאת שעה קודם מהעבודה. אימון בסקייפ דורש הרבה פחות זמן, התארגנות ומשאבים.

אנשים שלא גרים במרכז, אנשים שמתקשים למצוא מאמן אישי בצפון או בדרום לא חייבים לנסוע שעות על מנת להפגש אם מאמן אישי לחיים, אימון בסקייפ ניתן לעשות בכל מקום ובכל שעה מבלי לצאת מהבית.

גרים בחו”ל אבל רוצים אימון אישי בעברית ממישהו ישראלי עם מנטליות דומה לשלכם ורקע מוכר? אימון בסקייפ נותן מענה מושלם, אחרי הכל בימינו אין לגבולות גאוגרפיים משמעות…

אימון אישי בסקייפ – שאלות נפוצות

  • האם אימון אישי בSKYPE אפקטיבי כמו אימון רגיל? – למעשה אימון אישי בסקייפ זהה כמעט לחלוטין לאימון רגיל, רואים ושומעים אותו הדבר. האימון מתבצע ממש כמו אימון רגיל.
  • איזו תשתית צריך לאימון בסקייפ?- התשתית אלמטרית ביותר. טאבלט עם מצלמה, סמרטפון או מחשב עם מצלמה ומקרופון מספיקים בהחלט
  • באילו שעות ניתן לערוך אימון בסקייפ? – השעות גמישות, זה כל הרעיון….
  • האם ניתן לערוך אימון בסקייפ תוך כדי נהיגה, שטיפת כלים או פעולה אחרת? – בשום פנים ואופן לא. אנו מתייחסות לאימון בסקייפ במלוא הרצינות. אנו דורשות שבמשך האימון הזמן שלך יהיה מוקדש אך ורק לאימון עצמו אחרת האימון לא יהיה אפקטיבי ואנו נבזבז את הזמן שלך ואת הזמן שלנו.
  • ערכתם פעם אימון אישי בSKYPE? – בוודאי, פעמים רבות ובהצלחה מרובה. גם אנחנו חששנו בהתחלה מאימון מסוג זה, פחדנו שיהיו הפרעות, שתהיינה בעיות טכניות שהמתאמנים לא יקחו את הפגישה ברצינות. גילינו מהר מאוד כי אימון בסקייפ אפקטיבי ורציני ומביא לתוצאות מעולות
  • האם האמון אישי בסקייפ נערך על ידי מאמנת אחרת מאימון רגיל? לא! מבחינתינו אין הבדל בין השניים אותה איכות ומקצועיות נדרשת בשניהם ואנחנו מפנות את מלוא המשאבים על מנת שהאימון בסקייפ יהיה אפקטיבי ותורם!

 

אנו מבינות את ההתלבטות והחששות אך מנסיוננו כל החששות מתפוגגים בדקות הראשונות של האימון הראשן והכי טוב פשוט לנסות

בכל שלב בו מרגישים שאימון סקייפ לא מספק מכל סיבה שהיא, ניתן לעבור לאימון רגיל כך שכל העבודה שהושקעה לא “הולכת לאיבוד”…

רוצה להתנסות? יש למלא את הטופס הבא ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם:

 

האימייל שלך: (חובה)

השם שלך(חובה):

הטלפון שלך (חובה)

רוצה להצטרף לרשימת התפצה

אנא דרג את הפוסט

5/5 (14)
נכון אהבתם את הפוסט? תראו את האהבה... אל תסתפקו רק בלייק תגידו גם מילה טובה...
אל תתביישו לשתף
  •  
  •  
  •  
  •