חדר כושר רגשי – קבוצה לגרושים

cover

גרושות וגרושים יקרים!!
מזמינות אתכם להצטרף לקבוצת "חדר כושר רגשי" – קבוצה לגרושים המעניקה חוויה של אימון להשגת מטרות להעלאת ביטחון והערכה עצמית, יצירת זוגיות חדשה בריאה והגשמה עצמית, דרך שיתוף, תמיכה, למידה והתפתחות. הקבוצה מיועדת לפרודים/גרושים בגילאי 35+ בשלבים שונים (לפני פרידה, במהלך פרידה או שנים לאחר פרידה). הקבוצה מתאימה גם לאנשים המתקשים ליצור קשר זוגי.
הקבוצה לגרושים פועלת בתל אביב, בימי רביעי בערב, ברחוב החשמונאים.


אימון אישי - שגית מתאמנת בחדר הכושר הרגשי

שגית רוזן, בת 44, רחובות אני מתאמנת מעל שנה ומחכה למפגש בכל שבוע. כל מפגש הוא שיחרור, למידה והתמלאות באנרגיות. השינוי הכי משמעותי שעשיתי הוא ללמוד לשים את עצמי במרכז, להעריך את עצמי יותר ולאהוב את עצמי. אין ספק שהיום אני בקשר טוב יותר קודם עם עצמי.

אימון אישי - איתן מתאמן בחדר הכושר הרגשי

איתן אייל, בן 46, ראשון לציון התאמנתי מעל חצי שנה, למרות ואולי בגלל שאני מאמן אישי בעצמי. בכל מפגש אני לומד ומעשיר את הכלים שלי בידע, בעומק, פשוט תענוג. השינוי הכי משמעותי שעשיתי הוא לפרוץ לדרך חדשה מקצועית לצד ניהול הקשרים בחיי באופן שונה ממה שהייתי רגיל.


הכנסו לקרא מה כתבו על חדר כושר רגשי ב"ידיעות אחרונות"

קישור לכתבה בידיעות אחרונות

חדר הכושר הרגשי נמצא ברחוב החשמונאים 99 תל אביב

ופועל בכל יום רביעי בערב


אימון אישי- דריה מתאמנת בחדר הכושר הרגשי

דריה נלי הגר, בת 45, שער אפרים

בראש ובראשונה יש לציין את הצוות ירדנה וגלית שמובילות את הפורמט הזה ומשרות אווירה משפחתית ושיש למי לפנות..הכל פתוח ואפשרי.. וכל זאת תוך שמירה על מיומנות מקצועית. כמו"כ המפגשים עם קבוצת אנשים איכותיים המתמודדים עם כל מיני סוגיות בחייהם..משרה תחושת שייכות והשתייכות ושאתה בעצם לא לבד. האימון הרגשי בקבוצה עזר לי מאוד להיכנס לפרופורציות נכונות..תוך הבנה עמוקה שלכל דבר שקורה בחיינו יש סיבה עמוקה יותר ובה צריך לטפל כדי להתמודד. למדתי להציב לעצמי אתגר קטן בכל פעם..ולהגיע לשם יותר בקלות. האימונים של חברי הקבוצה היו עבורי כמו אימון אישי ופרטי. לסיום אני אוהבת וממליצה!

אמיר מתאמן בחדר כושר ריגשי

אמיר טנאי, בן 58, קיבוץ דורות

הגעתי לחדר כושר רגשי, כדי לטפל בכעסים חבויים בתוכי  ,אשר פורצים לעיתים כהר געש. כבר במפגש הראשון  הרגשתי חיבור  חזק לאנשי הקבוצה ולמנחות גלית וירדנה. מהכעסים פרצו המון מילים שתורגמו לשירים .אני יותר מחובר לאני הפנימי שלי, אשר מביע יותר רגש ורוגע פנימי וכלפי הסובבים אותי. אני מטמיע את העוצמה שהקבוצה בחדר מעניקה לי. בהתמודדות ובתרגול השבועי הלא פשוט יש רגעי אושר שאני שם.


מה זה חדר כושר רגשי?

פתחנו מודל חדשני ומיוחד, חדר כושר רגשי, המקום היחיד בישראל , בו תוכלו להתאמן, להשיג תוצאות, לשנות, במהירות על בסיס קבוע ומבלי להוציא אלפי שקלים. חדר הכושר הרגשי הינו סדנה לגרושים שנועדה  להעצים, לקדם ולשנות בשלושה תחומים מרכזיים בחיינו: זוגיות, ביטחון והגשמה עצמית וקריירה.

חדר הכושר הוקם כדי ליצור בארץ תרבות של "אימון שרירים רגשיים" לקידום מטרות ממוקדות, במודל ייחודי המאפשר צעד אחד קדימה לשינוי ,בכל מפגש.

בדיוק כמו שאנשים הולכים לחדר כושר ולומדים שפה גופנית  חדשה, ילמדו המתאמנים בחדש כושר הרגשי, שפה חדשה, שתסייע בידם להיות מחוברים רגשית לקידום מטרותיהם, מבלי להתברבר , מבלי להסתבך.  פשוט לעשות, לשנות, לקדם ולהעצים את עצמם.

חדר כושר רגשי הוא קונספט חדש בישראל. אנשים נרשמים כמנויים, על בסיס חודשי ומקבלים את האפשרות לבוא ולהתאמן על תכנים שונים שיקדמו אותם. הם מגיעים להתאמן על בסיס קבוע, כלומר פעם בשבוע או שהם באים בימים בהם הם מרגישים שהם זקוקים להיטען באנרגיה, לזוז מתקיעות שהם שרויים בה או סתם לצאת ולפגוש אנשים ותכנים מעניינים.

וכל זאת בתשלום של מנוי חודשי, שהוא דומה לעלות של כפגישת אימון אחת.

  לקבלת פרטים על חדר הכושר הרגשי

  האימייל שלך: (חובה)

  השם שלך(חובה):

  הטלפון שלך (חובה)

  רוצה להצטרף לרשימת התפצה

  יש אפשרות להתחיל באימון אישי ולעבור למנוי לחדר כושר, או לשלב בין השניים.  אנו בונים לכל מתאמן את האימון המתאים לו, זה שיקדם אותו.

  חדר הכושר הרגשי לגרושים .הוקם על מנת ללמד אנשים את הכח העצום בחיבור לעצמם. את האפשרות לחיות חיים של בחירה ואחריות ולהשיג כל מה שרק ירצו. את האפשרות לנהל מערכות יחסים מקדמות. לא להתפשר ולעסוק בחיים בעיסוקים משמעותיים שמביאים תשוקה ואנרגיית חיים.

  איך זה עובד?

  חדר הכושר הרגשי עובד על בסיס שיטת אימון חדשה המבוססת על אימון של כל אחד במסגרת קבוצתית. המשתתפים מגדירים לעצמם מטרות בתחומים שונים. הם מתאמנים באופן קבוע, משיגים את המטרות שלהם ומתפתחים להיות אנשים בעלי מודעות גבוהה ויוצרי המציאות של עצמם. חדר הכושר מעודד באנשים את יכולת הבחירה, קבלת האחריות, החיבור לעצמם וזיהוי האוטומטים שמעכבים ושמקדמים אותם.

  בדיוק כמו במכון כושר בו אנחנו מאמנים את השרירים שלנו ומפתחים סיבולת לב ריאה, כך אנחנו מתאמנים על הנושאים המכוננים בחיינו ומפתחים יכולת התמודדות, יכולת עמידות רגשית.

  בדיוק כמו במכון כושר בו עצם ההתחייבות כמנוי מאפשרת לנו לעשות יותר למען עצמנו והחופש לבחור מתי להתאמן ובאיזו עוצמה או אינטנסיביות, כך בחדר כושר רגשי, אנשים מתאמנים באופן עצמאי, תוך בחירת הקצב והאינטנסיביות המתאימה להם.

  למי מתאימה הסדנה לגרושים?

  אנשים  שהתגרשו או חוו פרידה.

  אנשים שמתלבטים אם להתגרש או להפרד בקשר זוגי.

  אנשים המתקשים ליצור קשרים זוגיים וחברתיים.

  אנשים שרוצים להשיג מטרות ויעדים בחייהם, אך לא מצליחים בכך.

  אנשים שרוצים להיטען באנרגיות, להרגיש שמחים ומצליחים יותר.

  אנשים שרוצים מקום לבלות בו עם אנשים איכותיים, באוירה כייפית וחיובית.

  מה עושים בקבוצה לגרושים?

  בחדר הכושר תקבלו כלים ונוסחאות לחיים של שמחה והצלחה, תגיעו לרגעי אינטימיות וחיבור לעצמכם, תרגישו המון תקווה ואופטימיות ביחס לעצמכם ולחיים שאתם רוצים ליצור עבורכם, תפגשו באנשים המתמודדים עם נושאים דומים, עם מחשבות ודיעות שונות, תגלו את עצמכם מחדש ובעיקר תדאגו לעצמכם.

  בכל מפגש מתקיימים העקרונות הבאים:

  תתחברו לעצמכם ותגלו משהו חדש על עצמכם

  תקבלו כלי וטכניקה שתוכלו לשחזר בחיים שלכם

  תמדדו את ההתחייבויות והמשימות שאתם לוקחים על עצמכם

  תצאו מחוזקים ומלאי מוטיבציה

  מה ההבדל בין אימון אישי לבין אימון בחדר הכושר?

  אימון בפגישה אישית הוא תהליך בו מתמקדים במתאמן אחד, למשך שעה בדרך כלל, אחת לשבוע. בפגישות מגדירים מטרות ויעדים, בונים תכנית עבודה להשגתם ומתמודדים בדרך עם הפחדים, החסמים הרגשיים והמיומנויות או הידע החסרים להשגת המטרות והיעדים. האימון האישי הוא תהליך פרטי, אישי, שנוגע בחשיפה מול אדם אחד, המאמן/ת.

  האימון בחדר הכושר, מתחיל בפגישה אישית עם מאמן/ת, אך ממשיך בתהליך ובו שותפים מתאמנים נוספים. מתאמנים  שעתיים בשבוע, מקבלים הרצאות וכלים והתהליך מואץ באמצעות התהליך הקבוצתי.

  בחדר כושר תשלמו עבור 4 אימונים במהלך חודש, מחיר של כאימון אישי אחד.

  אימון אישי בחדר הכושר לעיתים ישולב בפגישות אישיות של אימון אישי וזאת על מנת לחדד נקודות חשובות בעזרת מאמן/ת. זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.

  לא מפחיד "לנחות" כך אל תוך אימון  בחדר הכושר בלי ידע מוקדם?

  לפני הרישום לחדר הכושר האישי עוברים פגישת אבחון ללא עלות. בפגישה נבדק איתכם מה תרצו לשנות או להנכיח יותר בחייכם. נבדק את מידת ההתאמה שלכם לחדר הכושר. נסייע לכם להגדיר מטרות ויעדים לחיים שלכם ולמימוש באמצעות חדר הכושר. נכין אתכם למפגשים ותקבלו הסבר מפורט על מה הולך להיות במפגש.

  אז למה אתם מחכים? תתקשרו עכשיו ובואו לפגישת ייעוץ.

   מה כתבו עלינו מי שכבר התאמן בחדר הכושר הרגשי?

  "חדר הכושר הוא מקום שבו אתה בא לפרוק, ובעיקר ללמוד להגשים את עצמך, במובן הרגשי ובמובן הפרקטי.  מפתיע, מרגש, הוציא ממני דברים שלא ידעתי שקיימים בי, יכולות שרק יכולתי לחלום להתמודד איתם" (יעל כוהן)

  "חדר כושר רגשי  הוא מקום קבוע לחזור אליו ולהתאמן על עצמי בדרך אחרת, עם מנחות פגז. היה לי נעים, חדשני, מעניין. קבלתי זמן מעורר מחשבה והשראה, קבלתי השראה לעשייה דרך קבלת החלטות. יש כאן משהו מנצח " (עינבל מרום)

  "חדר הכושר הוא מקום בו אפשר ללמוד הרבה על עצמי ועל אנשים אחרים. אם הצלחתן להשפיע עליי, זה אומר שאתן עושות עבודה מאוד טובה, אני מופתע מכמה שיחה בקבוצה יכולה לעשות שינוי לאדם אחד"(שימי)

  "חדר הכושר הוא נתינה שלך לעצמך, כמו חמצן. חדר הכושר, כשמו כן הוא!. הנשמה שלי נבנית לאט ובעבודה איננסיבית. מרגישה את החיוך, את הציפיה לראות את הוצאה הסופית. גלית וירדנה נושמות אותי וממלאות אותי בידע ובהבנה" (שגית מרום)

  "חדר הכושר הוא בחירה שלך בעצמך! לתת לנפש שלך חשיבות, מקום וזמן. ירדנה וגלית היקרות, לפני הכל תודה! תודה על מקום בו אוכל להתנתק מהיום יום ולהעניק לעצמי ולנפש שלי. אתן מדהימות" (רותי רוטשטיין)

  "חדר הכושר הוא פרוייקט יחודי, פיתוח שיטה ממוקדת מטרה, שמתאימה לכל מי שמעוניין להחלץ מתקיעות ולפתח את עצמו. גלית וירדנה הו מקצועניות מהמעלה הראשונה. הן פיתחו שיטה חדשנית שעובדת לכל מי שרוצה לעבור באופן ממוקד על הדברים החשובים לו בחיים במקום להמשיך לקטר. ממלימה בחום. (עינת)

  "מערך מעניין מאוד שנוגע בנפש האדם, בכל נקודה ונקוה בנפש עצמה. תהליך כיפי שעוזר במודעות העצמית" (ילון  ארדיטי)

  "חדר הכושר הוא מקום משחרר. אני יוצאת בהרגשה של הנאה, של חוויה נעימה" (מירב מרום)

  "חדר הכושר הוא כמו חדר כושר פיזי.  אבל תרגילים מתונים יותר, ללא מאמץ יתר. נהנתי, קבלתי את האפשרות לשתף, להכיר אנשים אחרים, לראות את עצמי במראה" (אנטוני  מס-איידר)

  "קבוצה היא כח. כאן בחדר הכושר אפשר להיות צופה, לשמוע, להקשיב, ללמוד, להזדהות עם אחרים, לעצור רגע ולנשום, לבדוק האם אני מרוצה  ואפשר לעבוד, ביחד ולבד, אפשר להיות אותנטיים, אפשר לגלות בעצמך שרירים שהרבה זמן לא עבדו ולהתחיל לעבוד עליהם, בשקט, בשותפות ותמיד בלי תחושה של בדידות, תמיד יחד" (סיון אהרונוביץ').

   לקבלת פרטים על חדר הכושר הרגשי

   האימייל שלך: (חובה)

   השם שלך(חובה):

   הטלפון שלך (חובה)

   רוצה להצטרף לרשימת התפצה