fbpx

המלצות גלית קדמי ביבר

המלצה יעוץ זוגי
IMG-20230321-WA0010
IMG-20220217-WA0025
המלצה
המלצה אימון אישי לזוגיות גלית
המלצה על מאמנת אישית גלית
Screenshot_20201224-100604_WhatsAppBusiness

לגלית היקרה, המון תודה על תהליך אימון מלא קשב, אכפתיות, עזרה, והעצמה.

הפידבק שלך במהלך המפגשים שלנו איפשר לי להעריך את דרך קבלת ההחלטות שלי, ולדייק את המטרות והצעדים שלי להמשך. הזמינות שלך להתכתבויות בין המפגשים נתנה לי את המקום לעבד את התהליך לעומק, להיעזר בעצות ובשאלות שהעלית, ולהקדיש זמן למחשבה נוספת לתהליכים שאני עוברת ורוצה לעבור.

את עושה עבודה מהלב, ונותנת פידבק מרים ותומך מתוך מקום של הקשבה ולאחר הבנה של מה נכון עבורי ומתאים לאדם שאני בוחרת להיות.

קיבלתי המון ערך מהתהליך איתך, השגתי את המטרות עבורן התחלתי את התהליך, וקיבלתי תמיכה ומענה לצרכים נוספים שהתווספו לחיי במהלך תקופת האימון ורציתי לעבד איתך.

איך לריב נכון בזוגיות

אין לי ספק שתמשיכי לתת ערך בעשייה שלך, ומאחלת לך המון הצלחה בהמשך הדרך.

 

נעמי קריגר

תהליך האימון פשוט: לברר לעצמך מה חשוב לך בחיים; לקבוע מהן המטרות החשובות לך להשגה; להסכים לראות מה עומד כמכשול בדרך לשם – כלומר : אני עצמי, ההרגלים שלי, הנוחות שלי, העצלות שלי, הרווחים שלי מהמצב הנוכחי.

בתוך התהליך נוצר מבט ממעוף הנשר על חיי, על המבוך שהכנסתי עצמי אליו במשך הזמן, ועל האפשרות לצאת לדרך המלך, ולהשיג את מטרותי. מראה הנשר בונה בו בזמן את הנחישות שלי, הנחישות לפרוץ את מעגלי התקיעות של חיי, להתחדש, ולייצר בעקביות את הכוחות הנדרשים לכך.

מאוד פשוט, התהליך. אך כמה קשה לממשו.

מה שהפתיע אותי אצל גלית היה העידוד שלה לפתוח, עוד ועוד, ע”י כתיבה. כתיבה שעזרה לי להתבונן, לסכם, לפתוח וליצור – בנוסף וכליווי למפגשי השיחות והתרגילים. הכתיבה, וההתיחסות הרצופה, השלימו, מבחינתי, את התהליך של האימון העסקי, המעשי והעניני של הצבת המטרות והשגת היעדים – במימד של הבנה יותר לעומק של מישור הרגש והנפש, במידה שהיתה חסרה לי. גלית היתה שותפה מלאה וכנה בתהליך אותו עברתי.

אצלי, התהליך על שני מימדיו – הביא אותי למישור חדש של מימוש חיי.

מאיר

טלפון : 050-7600904

לגלית קדמי ביבר

הגיע הזמן להיפרד, הסתיימו להם 12 מפגשים מדהימים, מרגשים ומקסימים.את עבורי מיוחדת והצלחת להוציא את הפוטנציאל הטמון בי.

כל שיעור בעיני היה שיעור למציאות החיים עצמם, בכל התחומים.אין כמוך מיוחדת, שמצליחה להגיע לנקודות הספציפיות שלי.

לא אשכח אותך בחיים כי את נתת לי את האור לשמחת החיים. האימון האישי בעיני יעזור לי בכל תחום בחיים המציאותיים

ובזכותך הצלחתי להגשים כמה מטרות שלי.

תודה מכל הלב

שלומית נופרן

גלית יקרה
הגעתי אלייך לאחר התמוטטות שבורה,מרוסקת,לא רואה את האור בקצה המנהרה.
חיבקת אותי אלייך ובאותה נשימה הצבת מולי מראה,מראה כואבת,לא נעימה!!
עשר פגישות – עשר פגישות בהן את מעשירה את מחשבותיי,מעשירה את החלטותיי,מלמדת אותי איך לא לוותר לעצמי ועל עצמי,מכירה לי זוויות חדשות בי,מלמדת אותי מהי הערכה עצמית ואיך מגיעים אליה!
עשר פגישות – שבסוף כל אחת ואחת מהן אני מחכה כבר לפגישה הבאה,לנעימות המדהימה שבך,להכלה העצומה שלך ועל עינייך החודרות לתוך נשמתי בעדינות וברגישות.
גלית יקרה!!
אני עדיין מפנימה ומיישמת,לא כל יום,אני מודה…
יש מצבים שאני אפילו מפתיעה את עצמי בעשייה שלי “בשבילי”…
אני מודה על ההתמוטטות שלי! מודה לה על שהביאה אותי אלייך..

שגית מרום

טלפון : 054-2494432

גלית

חוץ מזה שאת תותחית במשרה שלך, את גם קשובה ותומכת,

תוך כדי פתרון הבעיות והפקת הלקחים מהם.

היו הרבה סיטואציות שפשוט חשבתי שרק אשתף אותך בהן,

אבל מסתבר שגם בסופו של יום קיבלתי כלים להמשך…

בזכותך הטיול הגדול שלי הרבה יותר טוב ממה שתכננתי,

במיוחד בגלל שאני אותנטי (נראה לי זאת המילה חחח) וקשור לעצמי.

את גם יודעת להכווין לנקודות חשובות, לתקן דברים שחוזרים על עצמם מספר פעמים,

כדי לטפל בנושא הערכה גדולה על כך.

בקיצור את ענקית תודה רבה

עידו כהן

054-2357078

המטרה שלי להתאזן, להתפקס ולהסיר מעלי תקופה חסומה הושגה וזה הזמן לפרוס כנפיים… ולהמשיך לפרוץ ולהתקדם חזקה יותר!
אני רוצה להגיד לך תודה ענקית… עשינו דרך יפה יחד והרבה בזכותך
הסרנו אבק… חידדנו ודייקנו מטרות, רצונות, גבולות, ערכים…
ניקינו חסמים ותקיעויות
ובעיקר גיליתי מחדש מי אני וכמה טוב להיות אני…

יש לך זכות גדולה ללוות אנשים ולעזור להם

אני ממליצה גדולה שלך

עדי דניאל

054-6916003

הגעתי לאימון אצל גלית, כאשר הייתי בתקופה שהעוגן העיקרי בחיים שלי, מקום העבודה שלי, כבר לא היה המשענת שלי, ריחפה מעליי סכנת פיטורים.
התחלתי לבחון את החיים שלי והבנתי שנתתי את כל כולי לעבודה וברחתי מהתמודדות עם החיים האמיתיים, זוגיות, לימודים וכו. הגעתי לגלית שהרגשתי תקועה במקום,הרגשתי שאני נושמת, אבל לא חיה, לא מתקדמת עם החיים, לא משיגה מטרות, לא מאושרת.
בעזרת גלית למדתי להבין שהחיים שלי תלויים אך ורק בי, ואני אקבע לאן אני אגיע ובאיזו דרך. למדתי להציב מטרות ולהשיג אותן ועברתי שינוי מאוד גדול וחיובי. מבן אדם שזורם עם מה שקורה בחיים, לבן אדם שמוביל ומייצר לו את החיים שהוא מעוניין בהם.
כל זה עשיתי בזכות היד המכוונת של גלית, שהיתה קשובה ותומכת, ונתנה הכוונה וגם נקודת מבט שונה על דברים.
אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לשינוי בחיים להגיע לאימון אצל גלית.
גלית, אני רוצה להודות לך באופן אישי על העזרה, החיזוקים והתמיכה.

תודה:-)

קרן

היי גלית,

יגיע היום והרצוי והמצוי שלי יהיו אחד הם במציאות הקבועה שלי.

יצאתי לדרך לפני פחות מהשנה ואת היית הדמות שהפגישה אותי עם עצמי לא לרגע קט. כשהגעתי אלייך ידעתי שאני רוצה אחרת. ידעתי ( בואי נוותר על צניעות מיותרת) מה הם החוזקות שלי וידעתי לנסח את עצמי בבהירות. ובכל זאת תחושת עמידה במקום הייתה חוויה מרכזית שלי באותם הימים.

בפגישות עבודה שלי איתך למדתי איך לחבר מילים מדויקות לפעולות משנות מציאות. למדתי לזכך לעצמי את העיסוק הבא שלי ובחרתי ללמוד אימון במכון אדלר.

איתך למדתי על משמעות להיות בעלת עסק, שיווק ופרסום, הכרתי דברים שלא היו חלק מעולמי עד אז והיום יש לי תשתית עיסקית שלא הייתה שם כשרק היכרנו.

מצאתי דרך לשלב בעיסוקיי משרה חלקית כשכירה  כמגשרת בין תרבותית במערכת חינוכית- ממש עבודה שידעתי לזמן לעצמי כי רציתי עשייה גישורית בשטח לטובת קהילה רב תרבותית. העניין הוא שרק בתהליך שלי איתך ידעתי למקד מה בדיוק אני מחפשת. ואכן מצאתי!

את עודדת אותי להכיר בקיומן של קבוצות נטוורקינג ובזכותך התנסתי על במות שלא ידעתי על קיומם.

היום אני מנהלת מעגל עיסקי בקישורי אימהות ומוצאת בתפקיד זה הזדמנות להרחיב את העשייה העיסקית שלי ולא פחות מזה  להוות כתף לנשים עצמאיות אחרות, דומות ושונות ממני.

תודה שעודדת אותי להכניס פרופורציות לחיי גם כשהיו לי אירועים מאתגרים בחיי האישיים. בדרכך המיוחדת ציננת את ההתרגשות המיותרת והחזרת לי אוויר.

אני לומדת לנשום ולהנות מהדרך ולהוקיר את עצמי. וכש הפחד מרים את ראשו -אני יכולה עכשיו להסתכל על עצמי קצת דרך העיניים שלך ולנוע לעבר הדברים החשובים לי.

תודה על נוכחותך הכל כך משנה חיים,

בהערכה רבה,

אולגה צוקרמן רבין

מגשרת אישית ומשפחתית לפתרון קונפליקטים ויצירת שינוי

גלית.
הגעתי אליך לאחר תקופה ארוכה של סבל וחוסר סיפוק. התקשיתי להגדיר את הסיבה לתחושות אלו, אף על פי שעסקתי בכך במחשבתי רוב שעות היום.
ביחד פירקנו את מקורות המועקה לגורמים, הבנו אלו מאותם האקסיומות שחייתי לפיהן אינן נכונות בהכרח או לפחות מתפרשות באופן שונה ע”י הזולת. הבנו אלו מעשים ודפוסי התנהגות מעודדים אצלי מיאוס ושנאה עצמית, הגדרנו אותם ומצאנו פתרונות ישימים ומדידים להתמודדות עם אותם הדפוסים. השיחות איתך עזרו לי להבין אלו מהקשיים הם קשיים אובייקטיביים ומגבילים (מיעוט זניח) ואלו הם קשיים שהעצמתי כשעשיתי לעצמי הנחות.
בזכותך למדתי שהחיים מגוונים וצבעוניים. שאין אמת אחת ושלכל שאלה יש כמה תשובות. שעדיף לא להתחייב מאשר להתחייב ולא לקיים. שעדיף לעשות מאשר להגיד שתעשה. שלמילה יש ערך, מילים מגמדות או מעורפלות (מגעילות, לפי הגדרתך ) יוצרים מציאות מגומדת ומעורפלת. שבוס מוצלח עומד בהתחייבויות שלו כלפי הממונים עליו, מקשיב לעובדים שלו אך מצד שני מממש את הסמכות שניתנה לו לבצע את הדברים כפי שהוא רואה לנכון. שבן זוג צריך קודם כל להיות מאושר ע”מ להיות שותף בזוגיות מאושרת ושזוגיות מאושרת זה הדבר הכי טוב שאפשר לבקש.
תודה על כול אלו

מור

טלפון : 050-3161056

לגלית היקרה ,
רוצה להודות על תקופה של תובנות רבות. על היכולת שלימדת אותי כיצד להסתכל על הדברים בצורה הנכונה וכי ישנם דברים שהם אך ורק תלויים בנו. אני הצלחתי להפנים ולשנות גישה באופן שבו אני מסתכלת על הדברים, ואני יכולה לומר שכך מאמינה ופועלת כיום ומוכיחה לעצמי כל פעם מחדש שעד עכשיו הייתי בבועה כל כך מעוותת ושגויה והיום יודעת בזכות הכלים שקיבלתי ממך, גם אם לפעמים יש מעידות שלא עומדת במשהו מסוים, שאומרת שאעשה ולא מצליחה לעשות זאת מכל סיבה כלשהי ,למדתי להיות מאוד שקולה. כלומר מסתכלת על כל מקרה לגופו ולא עושה הכללות ומורידה מהערך העצמי שלי להבדיל מהעבר. אני יודעת שאם רציתי יכולתי לבחור אחרת ואין שום גורם חיצוני או הרגשה של תקיעות וכו….ועוד רגשות כל כך שלילים וזו הקלה רבה. יודעת שיכולה לסמוך על עצמי בעקבות האימון איתך התחלתי ללמוד,טסתי לחו”ל לחודשים, עמדתי בהחלטות שהצבתי לעצמי מדי יום , לוקחת עוד ועוד סיכונים לצאת מהתחום הבטוח.
גלית אין ספק שההנחיות שלך מלוות אותי מדי יום וימשיכו ללוות אותי . זו המתנה הכי נפלאה שיכולתי לתת לעצמי – האימון איתך. כי אבני פנינה אלה גרמו לי לעשות שינוי רב. אני יודעת איך לנהל את חיי באופן שתמיד רציתי.
מודה ומעריכה מדי יום ויום ,ומאחלת לך את הטוב ביותר ושתמשיכי לעשות את הדבר הנפלא והמדהים הזה שגורם לאנשים למצוא סוף סוף את הדרך לחיים שלווים ומאוזנים שמלאים בביטחון והערכה עצמית ויותר מכל אהבה עצמית
אני פשוט מודה ואוהבת
את פשוט מדהימה.

סיגל זמרו

היי גלית

בסיכום האימון אני מרכז כל מה שלמדתי:
למדתי להציב לעצמי מטרות וכיצד להשיג אותן
למדתי לשים לב לשפה שלי ושל אחרים
למדתי שיש דברים שאני לא יודע לענות על עצמי
למדתי שיש הרבה דברים שאני אוהב
למדתי שיש לי ערכים
למדתי שיש לי נוסחה להצלחה
למדתי על חשיבות ההקשבה
למדתי שעליי לנהל את החיים ולא החיים אותי
למדתי להתקדם בצעדים קטנים
נטע מוסרת שלמדה להכין תקציב :-)

לגלית
את עזרת לי להחזיר לעצמי את הביטחון העצמי שלי ואת הרצון לנסות דברים ולהתגבר על חששות. גם לוותר לעצמי מדי פעם ולדעת לעשות סדר עדיפויות, לדעת לקבל החלטות ולעמוד בהם ולהחזיר לעצמי את עצמי שמלפני היותי אמא.

אווה ברגר

היי גלית

האימון שלך נתן לי את האומץ להתחיל לעשות את הצעדים הראשונים בעולם השיווק. לפני שהתחלנו הרגשתי אבודה, לא היה לי מושג מאיפה להתחיל ועזרת לי, גם מבחינה פרקטית עם עצות שעד היום עוזרות לי וגם מבחינה רגשית כי נתת בי אמון ועזרת לי להבין שבין כל האופציות שאת פותחת לפניי אני יכולה לבחור מה שמתאים לי..
הרגשתי שקיבלת אותי וזה עזר לי לקבל את עצמי, את הקצב שלי, ואת הדרך שלי, גם כשהיה נראה לי שכל האחרים יותר מוצלחים ממני. זה עדיין נותן לי את הכוח להמשיך, גם כשאין תוצאות מיידיות, בלי לאבד אמון בעצמי ובכך שבסוף אצליח.
תודה

דזירה לגזיאל

מטפלת באמנות, טלפון : 054-4567324

לאחר שסיימנו… …ובעצם הכל מתחיל!!!

גלית ורחלי היקרות

לא יכולתי להעניק לעצמי מתנה יותר טובה – שלושה וחצי חודשים של מסע מופלא ולא קל אל עצמי. את המסע המשותף סיימנו אבל אני רק מתחיל אותו. לא שלא ידעתי את הדרך גם קודם, אבל עכשיו מוצבים לאורכה פנסים המאירים את הדרך כשחשוך. גלית – המשיכי להציב פנסים ולהאיר! מכל הלב ,

חיים לביא

בתור אחת שבמהלך כל האימון ישבה וכתבה וכתבה עד אין סוף, עוד מייל ועוד מייל, שלושה עמודים וארבעה – אני מופתעת מאוד מכמה אני חסרת מילים כשאני רוצה לשבת ולהסביר, איכשהו להעביר עד כמה המהלך הזה, עד כמה ההחלטה להתחיל בתהליך של אימון אישי היה חכם מצידי. וכמה צדקתי לבחור דווקא בך.

אולי אני אתחיל באיך הגעתי. בחורה בת כמעט 29, שחווה חיי נישואין מאוד קשים ומתסכלים, עם ערך עצמי נמוך עד לא קיים ושלא מסוגלת בעד שום הון שבעולם להצביע על משהו שהיא אוהבת בעצמה או באופן כללי לדבר על עצמה במונחים של “אוהבת”. אני חושב שהיום זה מה שהכי קשה לי להיזכר בו – כמה קשה היה לי להוציא את המילה “אוהבת” מהפה כשדיברתי על עצמי.

אני זוכרת את אחד המפגשים האחרונים שלנו, כשישבתי מולך והכרזתי כמה אני אוהבת את עצמי, וכמה אני בהלם שזה משהו שבמשך שנים לא יכולתי לומר – והשלמתי עם זה. כאילו חלק מהאופי שלי היה “לא לאהוב את עצמי” – אז נחיה בצורה הזו. שיהיה.

אני זוכרת , ולעולם לא אשכח, את הרגע המיוחד הזה, השמח והעצוב כאחד שבו עזרת לי להבין בדיוק איפה בחיי , בילדותי, החלטתי לנטוש את עצמי. ואת תהליך ההחלמה המדהים שהתחלנו מאותה נקודה. תקשורת לא פוסקת בין מפגש למפגש, התקשורת הכי לא שיפוטית שחוויתי. כמה תשומת לב הייתה לך להבעות פנים הכי קטנות ושוליות שלי, ואיך כל מחשבה הכי קטנה שחשבתי לעצמי זכתה למקום ולביטוי ולעיתים קרובות אפילו לא באמת הייתה כזו “קטנה” אלא משמעותית מאוד.

האימון איתך איפשר לי לחיות שוב. לא כאדם פאסיבי, החי כעבד לעבודה שלו, לצורכי הבית והמשפחה שלו. אלא כאדם חזק, עם יכולת שליטה על חייו. עם רצונות, העדפות ועם הבטחון לבטא אותם בקול רם ובצורה הכי מאוזנת שיש. למדתי לזהות למה לא טוב לי, ועל ידי כך לקחת אחריות על כל תחושה ושלב בחיי – טוב או רע. היום או בעוד שנה.

ובימים אלה ממש,כשבן זוגי עובר איתך את אותו התהליך, כולי בטחון ששנינו יחד נצליח ליצור את החיים שאנו שנים רבות מבטיחים לעצמנו שניצור.

על הכלים הללו, וכל פריצות הדרך שחוויתי איתך – אהיה אסירת תודה לעד!! תודה!!!

לימור

טלפון : 052-4448930

גלית היקרה,

הגעתי אלייך וישר קיבלת אותי בזרועות פתוחות. לא היה לי הסבר מדויק לסיבה שאליה הגעתי אלייך, הרי לא קרה לי שום דבר קיצוני, אני סטודנטית, בריאה, עם משפחה אוהבת ומוקפת חברים, אבל בכל זאת, משהו אצלי היה כבוי.

משבוע לשבוע נפתחתי אלייך, את נתת לי משימות ואני הייתי שקועה בלהצליח לבצע את המשימות, לגרום לך להתגאות בי ולדעת שאני יכולה לעשות הכל. היית שותפה לכל השינוי, לא הפסקת לשאול, לחקור, גם במקומות הקשים יותר והיית בקשר רציף איתי. את ממש הכלאה של אמא, אחות, דודה, חברה ומטפלת ובשלושה חודשים הפכת לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי.

עכשיו, כשהסתיים האימון ומתחיל עוד פרק חדש, אני יודעת שללא עזרתך, לא הייתי מגיעה לרמת ההבנה של מי שאני, של מה אני אוהבת, מה הם הקווים המנחים שלי, של היכולת שלי לקבוע כל כך הרבה דברים בעתיד שלי, שיש לי את היכולת לשנות ולהשפיע, שאני מלאת אהבה ושאני עולם ומלואו. לכולנו יש עליות וירידות אבל את הראית לי דרך אחרת להסתכל על החיים, דרך שאני איישם לאורך כל הדרך ותמיד הראית לי שיש עוד אפשרות..

גלית, שהיית ועודך לי למקור השראה, תודה רבה רבה רבה על תקופה בלתי נשכחת, חוויתית, מלמדת ופוקחת עיניים. מעריכה אותך על כל כוונה, מילה, מייל ועל התמיכה האינסופית שלך, אין כמוך!!

אוהבת ומעריכה,

סיון אהרונוביץ

טלפון : 052-4676472

גלית יקרה

 

אני רוצה להודות לך על עזרתך הרבה.

על שינוי ענק בחיי.

בחודשים האחרונים של האימון עברתי שינוי גדול מאוד,

יצאתי מבועה ששנים הייתי תקועה בה.

הייתי בלי שום כיוון והנה אני היום עובדת, לומדת ומאושרת.

מעבר לשינוי המשמעותי הזה חלו בחיי עוד הרבה שינויים גדולים

וכן קטנים שהפכו את החיים ליותר יעילים, נוחים,,נעימים ומרגשים.

התהליך שעברתי היה מעניין, קשה, מאתגר אך הכרחי.

אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה שינוי ולא יודע מאיפה להתחיל!!!

בתודה ובאהבה

אירית

טלפון : 052-8225999

כשהגעתי לאימון לא הייתי בטוחה איפה בדיוק זה יכול לחדש לי כי אני אדם חושב, ופילוסופי, וחופר אפילו, ואני מבלה המון זמן בלדסקס את החיים שלי עם חברות ועם עצמי. ואיכשהו למרות זאת עדין הרגשתי שחסרה לי איזה חתיכה בפאזל, איזה אמת שעדין לא הבנתי על אהבה, ומערכות יחסים, ועצמי. מרוב מחשבות שהרבה פעמים גם סתרו אחת את השנייה כבר לא ידעתי מה נכון ומה לא, אילו מחשבות יובילו אותי להצלחה בחיי האהבה שהרגשתי שכל כך חומקת ממני ואילו מחשבות הובילו אותי לכשלים החוזרים שחוויתי במערכות יחסים עד היום.

בניגוד לטיפול פסיכולוגי (או לפחות מה ששמעתי עליו), אני ממש אוהבת את זה שבקואצ’ינג דוחפים אותך לצאת החוצה ולשנות דברים באמת, ולא להתרכז רק בדיבור, שעד כמה שהוא עוזר, קשה אחר כך ליישם אותו אם לא מקבלים כלים פרקטיים לזה.

כשרציתי להתחיל אימון אישי היה לי מאוד חשוב להגיע למישהי שתבין אותי ותדע להוציא ממני את התשובות, כי ידעתי שהן נמצאות אי שם בפנים אבל הייתי צריכה עזרה כדי להגיע. אני מרגישה שהצלחת להגיע למקומות מאוד עמוקים שלא יצא לי להתעסק בהם קודם- ובמקרה שלי אני מרגישה שזו לא הייתה משימה קלה למצוא נושאים שלא יצא לי לחשוב עליהם אף פעם.

אני חושבת שהבנת אותי מאוד טוב וידעת לשאול את השאלות הנכונות, ידעת מתי לדבר ואיזנת היטב בין להוביל את הפגישות שלנו למקומות שרצית לבין לתת לי להוביל לפעמים.

בסך הכל אני מרגישה שאפשרת תהליך שחיכיתי כבר הרבה זמן לעבור ועל זה אני חייבת לך המון תודה!

אלה כץ

היי גלית

האימון שלך נתן לי את האומץ להתחיל לעשות את הצעדים הראשונים בעולם השיווק. לפני שהתחלנו הרגשתי אבודה, לא היה לי מושג מאיפה להתחיל ועזרת לי, גם מבחינה פרקטית עם עצות שעד היום עוזרות לי וגם מבחינה רגשית כי נתת בי אמון ועזרת לי להבין שבין כל האופציות שאת פותחת לפניי אני יכולה לבחור מה שמתאים לי..
הרגשתי שקיבלת אותי וזה עזר לי לקבל את עצמי, את הקצב שלי, ואת הדרך שלי, גם כשהיה נראה לי שכל האחרים יותר מוצלחים ממני. זה עדיין נותן לי את הכוח להמשיך, גם כשאין תוצאות מיידיות, בלי לאבד אמון בעצמי ובכך שבסוף אצליח.
תודה

דזירה לגזיאל

מטפלת באמנות, טלפון : 054-4567324

גלית יקרה,

אני רוצה להודות לך על הדרך המשמעותית שעברתי בליווי ההדרכה שלך (בזמן קצר).

על התובנות העמוקות שעזרו לי לשנות את הקונספט שלא הייתי מודעת לו באופן מלא (ושהייתי בטוחה שאני לגמרי מודעת למה שמנהל אותי:).

בזכות המקצועיות הרבה שלך הצלחת להבחין בצורה חדה, ברורה ועמוקה ובדיוק רב בנקודות הרגישות, 

במחסומים ואמונות מעכבים ומחלישים, המוסווים בצורה מתוחכמת מתחת לפני השטח, לגלות אותם,

להבין ולמצוא דרכים חלופיות טובות ואפקטיביות יותר להתמודדות ולהתנהלות.

ההדרכה גרמה לי להרגיש הרבה יותר בטוחה, מקצועית, שקטה ומאמינה בכוחי וביכולתי

וכן לחדד את כיוון הדרך והשביל בו אני הולכת ובוחרת ללכת בו כמאמנת.

תודה מקרב לב,

סמדר כרמלי

מאמנת אישית ועסקית

גלית היתה המאמנת העסקית שלי וליוותה אותי בפתיחת העסק.

גלית מאמנת מיוחדת לאנשים מיוחדים – אנשים שחולמים ומעזים להגשים את החלומות שלהם.

היא פורצת גבולות, מביאה איתה חשיבה שונה ומיוחדת.

מלווה בין האימונים בטלפונים ובמייל ומעורבת כל כולה בתהליך האימון.

מי שרוצה אימון ברמה אחרת – גלית היא הכתובת!

רוני גנים

הנחיה אישית וקבוצתית, טלפון : 052-3829102

לגלית קדמי ביבר היקרה

סדנת “מטפל מאמן” בהנחייתך, העלתה אותי על מסלול יצירתי ומועיל מאוד בחיי המקצועיים.

ציפיתי לקבל כמה כלים שיווקיים, קיבלתי הרבה מעבר לכך.

בזכותך הבנתי מה הביא אותי להיות הומאופתית ומה הייחוד שלי כמטפלת.

הסדנה חידדה לי את יכולת ההתבוננות וההקשבה ואפשרה לי להיות בהירה וברורה יותר.

לפני הסדנה התנהלתי עם הזמן , היום אני מנהלת את הפעולות שלי …

אני מרגישה הרבה יותר ממוקדת ויעילה בעשייה שלי- אני מגיעה כל שבוע למטרות והיעדים שהצבתי לעצמי בסדנה והסיפוק הוא עצום.

גלית יקרה, תודה על ההקשבה וההבנה,

את מקצועית, את מדהימה

שמחה שהכרתי אותך

תודה על הכל

כלנית קלו

טלפון : 052-8432569

מדריך לקרבה בזוגיות