fbpx

המלצות על טיפול, אימון אישי וייעוץ זוגי

היי גלית,
יגיע היום והרצוי והמצוי שלי יהיו אחד הם במציאות הקבועה שלי.
יצאתי לדרך לפני פחות מהשנה ואת היית הדמות שהפגישה אותי עם עצמי לא לרגע קט. כשהגעתי אלייך ידעתי שאני רוצה אחרת. ידעתי ( בואי נוותר על צניעות מיותרת) מה הם החוזקות שלי וידעתי לנסח את עצמי בבהירות. ובכל זאת תחושת עמידה במקום הייתה חוויה מרכזית שלי באותם הימים.
בפגישות עבודה שלי איתך למדתי איך לחבר מילים מדויקות לפעולות משנות מציאות. למדתי לזכך לעצמי את העיסוק הבא שלי ובחרתי ללמוד אימון במכון אדלר.
איתך למדתי על משמעות להיות בעלת עסק, שיווק ופרסום, הכרתי דברים שלא היו חלק מעולמי עד אז והיום יש לי תשתית עיסקית שלא הייתה שם כשרק היכרנו.
מצאתי דרך לשלב בעיסוקיי משרה חלקית כשכירה  כמגשרת בין תרבותית במערכת חינוכית- ממש עבודה שידעתי לזמן לעצמי כי רציתי עשייה גישורית בשטח לטובת קהילה רב תרבותית. העניין הוא שרק בתהליך שלי איתך ידעתי למקד מה בדיוק אני מחפשת. ואכן מצאתי!
את עודדת אותי להכיר בקיומן של קבוצות נטוורקינג ובזכותך התנסתי על במות שלא ידעתי על קיומם.
היום אני מנהלת מעגל עיסקי בקישורי אימהות ומוצאת בתפקיד זה הזדמנות להרחיב את העשייה העיסקית שלי ולא פחות מזה  להוות כתף לנשים עצמאיות אחרות, דומות ושונות ממני.
תודה שעודדת אותי להכניס פרופורציות לחיי גם כשהיו לי אירועים מאתגרים בחיי האישיים. בדרכך המיוחדת ציננת את ההתרגשות המיותרת והחזרת לי אוויר.
אני לומדת לנשום ולהנות מהדרך ולהוקיר את עצמי. וכש הפחד מרים את ראשו -אני יכולה עכשיו להסתכל על עצמי קצת דרך העיניים שלך ולנוע לעבר הדברים החשובים לי.
תודה על נוכחותך הכל כך משנה חיים,
בהערכה רבה,
אולגה
המלצה על מאמנת אישית גלית
"ירדנה הגעתי במקריות מוחלטת אחרי חיפוש באינטרנט של מאמנת אישית.
כשהגעתי לירדנה הייתי בדכאון קשה, כמו כן היו לי חרדות נוראיות לצאת מהבית – אפילו זבל לא יצאתי לזרוק. מצב זה נמשך כ5 שנים לסירוגין.
כבר אחרי הפגישה הראשונה הרגשתי שינוי והצלחתי לעשות דברים שלא יכולתי לפני כן.
אחרי כחודשיים של טיפול הגעתי לפריצת דרך בנוגע לדכאון שלי ומצבי השתפר באופן משמעותי ביותר, כמו כן הצלחתי לצאת על בסיס קבוע מהבית והחרדות פחתו באופן ניכר. אחרי כמה חודשים טסתי לחו"ל לבד, עמדתי בקשיים וצלחתי אותם. אני ממשיכה איתה את הפגישות כדי ליצור חיים יותר מלאים ולהעמיד מטרות גדולות יותר, ואני מרגישה שהיא האדם הנכון לעשות זאת איתו.
לירדנה יש יכולת מיוחדת ומדהימה להתחבר לנפש ולמצוא את הדברים המדוייקים שיעזרו באותו רגע. ירדנה בעלת רגישות ואינטואיציה יוצאת דופן מה שלדעתי הופך אותה למטפלת מושלמת.
לירדנה יש יכולת לשלב בין רגשי ואף מיסטי לבין פרקטי, מה שאני מוצאת יעיל ונדיר ביותר.
אני מוצאת שהמפגשים עם ירדנה עושים בי שינוי חיובי ניכר ומשמעותי, ולכן אני ממליצה עליה בחום בתור מאמנת אישית לחיים בכל התחומים.
סיגל"

"את לא מוותרת לי… !

ירדנה המדהימה. רציתי לאמר לך תודה והערכה ענקית על מי שאת בשבילי.

הגעתי אלייך אחרי פרידה טראומתית מזוגיות שהייתה משמעותית עבורי ומערכת יחסים עכורה עם הבת שלי. הגעתי אלייך פצועה וכואבת, לא מאמינה לסובבים אותי ובעיקר לא מאמינה בעצמי.

תמיד הייתי "אלופה" לברוח, לטאטא מתחת לשולחן ולא לגעת בכאב – אבל את פשוט לא ויתרת לי.

את תמיד יודעת לנווט אותי ולהראות לי את הדרך. בעצם כל מה שקשה לי להתמודד איתו אני מעדיפה לא להתמודד,  ואת בעדינות מופלא ובתובנה עמוקה מחזירה אותי למסלול ויודעת לכוון אותי ולהוציא ממני את "השדים".

בין אם זה הפגישה עם האקס שחשבת שנכון לי ללכת – אחרי הפגישה הזו אני מרגישה שהפצע המדמם מתחיל להיסגר. אני מרגישה אחרי תקופה ארוכה, איך הלב שלי לאט לאט מגליד.

הכניסה לאתר הכרויות – שלא היה לי כח נפשי להתמודד עם זה בכלל. דחפת אותי ויד ביד נכנסת לשם איתי. היום בזכותך התחלתי מערכת יחסים חדשה J.

הכעסים שלי על הבת שלי ושלא היו לי בכלל כלים להתמודד – תמיד שאלת את השאלות הנכונות והראית לי גם תמונה אחרת. היום אני במערכת יחסים אחרת איתה. מערכת יחסים שאני מקבלת אותה הרבה יותר.

לא מוותרת לי גם אם מדובר בבעיות שצצות לי בעבודה, מחשבות שמטרידות אותי… ובעצם לדבר איתך על כל נושא בעולם ולהרגיש איך את מקלפת ממני את הקליפות שאספתי כל החיים.

היום בזכותך אני מרגישה במקום אחר.  מרגישה שהורדתי עומס, אשמה והרבה כאב.

ירדנה. אני מרגישה את השינוי בתהליך שעברתי גם בגוף וגם בנשמה. 

קוסמת שלי.

אוהבת המון

רווית"

 

"הגעתי לירדנה בעקבות מאמר שכתבה . הרגשתי שהתחברתי לצורת הכתיבה  והן לתמונה שלה. הגעתי במצב נפשי שזעק לעזרה אחרי סדרת פגישות אצל מטפל אחר שלצערי לא עזרו לי להשתקם .
אני מוכרחה ורוצה להגיד ולצעוק לעולם , שירדנה הרימה אותי  ממכאובי,מערך עצמי נמוך ושל אי אהבה עצמית מוחלטת.
היא הרימה אותי בחוזק ובעוצמה שלה בטוטאליות ובמסירות שלא חוויתי בניסיוני הטיפולי הקודם.
אני מרגישה שרוצה לצעוק קבל עם ועדה, כמה ירדנה עזרה לי ושיקמה אותי שלב אחר שלב והייתה שם יום וליל.
מיליאן מתל אביב"

"הגעתי לירדנה מתוך רצון לעשות שינוי מקצועי ולשפר את הביטחון העצמי שלי.
כבר מהמפגש הראשון נרקמה ביני לבין ירדנה ברית אמיתית שבה לשתינו יש תפקיד חשוב לקידום התהליך…
הרגשתי שלירדנה איכפת ממני באופן אישי וממפגש למפגש נתתי את אמוני בה והתוצאות המפתיעות לא איחרו להגיע.
המפגשים איפשרו לי "מקום" להביא את עצמי, את רגשותיי , פחדיי , חששותיי ובהמשך גם את הצלחותיי.
קיבלתי כלים ובעיקר התחלתי לאהוב את עצמי.
ירדנה יודעת להיות אוזן קשבת, שואלת שאלות ומקיימת שיח שכולו עומק, פתיחות והרבה אמונה – בי.
הבנתי שהקושי הכי גדול שהיה לי הפך להיות המתנה הכי גדולה שקיבלתי והזכות להכיר את ירדנה, אישיות ומטפלת שכולה עוצמה וטוב.

שרון מחיפה"

"

גלית יקרה,

אני רוצה להודות לך על הדרך המשמעותית שעברתי בליווי ההדרכה שלך (בזמן קצר).

על התובנות העמוקות שעזרו לי לשנות את הקונספט שלא הייתי מודעת לו באופן מלא (ושהייתי בטוחה שאני לגמרי מודעת למה שמנהל אותי:).

בזכות המקצועיות הרבה שלך הצלחת להבחין בצורה חדה, ברורה ועמוקה ובדיוק רב בנקודות הרגישות, 

במחסומים ואמונות מעכבים ומחלישים, המוסווים בצורה מתוחכמת מתחת לפני השטח, לגלות אותם,

להבין ולמצוא דרכים חלופיות טובות ואפקטיביות יותר להתמודדות ולהתנהלות.

ההדרכה גרמה לי להרגיש הרבה יותר בטוחה, מקצועית, שקטה ומאמינה בכוחי וביכולתי

וכן לחדד את כיוון הדרך והשביל בו אני הולכת ובוחרת ללכת בו כמאמנת.

תודה מקרב לב,

סמדר כרמלי

מאמנת אישית ועסקית"

לירדנה הגעתי שבורה וחנוקה, עם המון קושי להביע ועם הרגשה איומה שהגעתי ל"קצה".
כאדם ששומר הכל בלב, שלא משתף וחולק, עם המון אגו וכעס מהעבר.

בדיעבד, אם הייתי יודעת שכך ארגיש אחרי חודשים בודדים בזכותך הייתי מגיעה עוד מזמן ועושה כל כך הרבה דברים בצורה שונה. גרמת לי להבין דברים אחרת,
להסתכל על כל התמונה, להבין אותי ואת הסביבה שלי ולהקשיב לליבי וכמובן לא לפחד לחלוק, לשתף, להרגיש ולהביע.
היום, אני אישה שיכולה להגדיר עצמה כחזקה ולהתכוון לזה במלוא מובן המילה.
תודה שאת פשוט את, שהראת לי שאפשר אחרת וליווית אותי לדרך חדשה…
ספיר

" ירדנה יקרה שלי ומיוחדת.
הגעתי אלייך לפני כשנה בערך במצב נפשי גרוע מאוד . מרוסקת לרסיסים. עברתי תהליך מאוד ארוך ומשמעותי כשאת צועדת לצידי ואיתי יד ביד. מלאת סבלנות ואהבה. נתינה ללא סוף. אוזן קשבת . אין לי מושג מה היה עולה בגורלי אילו לא הייתי  פונה אלייך לעזרה ונפגשת איתך. האמנת בי..סוף סוף מישהו האמין בי והאמין לי!!!
הגעתי מרוסקת והיום בזכותך אני במקום טוב יותר. מקום בטוח יותר. למדתי לשמור על עצמי ולתת לעצמי מקום של כבוד . עדיין לא מוותרת על הפגישות איתך כי ברור לי שאני עדיין זקוקה לך. מיוחדת ונדירה. מקצועית . אישה עם לב ענק.
באהבה  ח.ש נתניה"

גלית יקרה
הגעתי אלייך לאחר התמוטטות שבורה,מרוסקת,לא רואה את האור בקצה המנהרה.
חיבקת אותי אלייך ובאותה נשימה הצבת מולי מראה,מראה כואבת,לא נעימה!!
עשר פגישות – עשר פגישות בהן את מעשירה את מחשבותיי,מעשירה את החלטותיי,מלמדת אותי איך לא לוותר לעצמי ועל עצמי,מכירה לי זוויות חדשות בי,מלמדת אותי מהי הערכה עצמית ואיך מגיעים אליה!
עשר פגישות – שבסוף כל אחת ואחת מהן אני מחכה כבר לפגישה הבאה,לנעימות המדהימה שבך,להכלה העצומה שלך ועל עינייך החודרות לתוך נשמתי בעדינות וברגישות.
גלית יקרה!!
אני עדיין מפנימה ומיישמת,לא כל יום,אני מודה…
יש מצבים שאני אפילו מפתיעה את עצמי בעשייה שלי "בשבילי"…
אני מודה על ההתמוטטות שלי! מודה לה על שהביאה אותי אלייך..
שגית מרום
054-2494432

המלצה

ירדנה יקירתי ,
איך אתחיל כשיש כל כך הרבה מה לומר לך ואין מספיק מילים בפי בכדי להודות לך .
לפני מספר חודשים הגעתי אליך מכיוון שחשתי שאיני יודעת להתמודד לבד , כי איני יודעת מי אני בכלל , ללא אהבה עצמית וללא הבנה ואמפתיה עצמית, באתי אליך כנועה ומבולבלת ,לא מבינה ולא מאמינה ב"אני העצמי שלי" ,כבר נגמרו כל הדמעות, הבכי שהיה גזל את כולם,כבר נגמרו כל התקוות, וגם החלומות נדפו עימם.
אזלו כל הכוחות, נגמרו האשליות, נכנסתי לתוך בועה של שחור.
נשברתי ולא ידעתי זאת בכלל , הכפשתי והענשתי את עצמי ללא כוחות וללא ביטחון, והינה את כמו קרן אור בקצה המנהרה, מושיעה אמתית היית שם !
לימדת אותי מהי אהבה עצמית והכרה עצמית , למדתי להעריך ולהיות גאה בעצמי .
היום ללא ספק אני אחרת , יודעת לעמוד על הרצונות שלי יודעת להגן על עצמי ולהיות קשובה לאני העצמי שלי .
חיי התהפכו 190 מעלות פתאום אני אישה חזקה ואני יודעת את זה .
אני יודעת שיש לי עוד דרך ארוכה אך הפעם אני יודעת כמה חזקה אני ושאני יכולה להתמודד ולנצח .
את נתת לי כלים ואני מיישמת אותם וכל כך גאה בעצמי שאני באמת יכולה .
כשהגעתי אליך התכחשתי לעבר שלי אפשר לומר שאפילו לא ייחסתי לו חשיבות והעלמתי אותו מחיי , בשיחות שלנו הצפנו מעלה את העבר, זה היה תהליך קשה והתמודדות עמו הייתה קשה עוד יותר , היום אני מבינה שהעבר שלי הוא חלק ממה שאני היום, ואני גאה , אני גאה בכך שיכולתי להתמודד וגאה בעצמי ובמי שאני היום, כך אני מבינה עוד יותר את המשפט "מה שלא הורג אותך ,מחשל אותך" ואני איתנה .
תודה על הכל ,על זה שהיית שם לצידי. אף פעם לא נשברת,על שהענקת לי כוח להמשיך להילחם, להאבק ולא לוותר בשום מצב ,אין מילים לתאר עד כמה אני מוודה לך.
החזרת לי את חיי בחזרה !
תודה רבה על הטיפול המסור והחם.

באהבה רבה דנה .

היי ירדנה,
אז קצת עדכונים על מה עברתי במפגשים שלנו.
ההרגשה של לכתוב לך קצת מוזרה, לא בכל יום כותבים משהו כל כך אישי לבן אדם שנכנס לפנתיאון ההשפעה של החיים שלי.
אני מנסה להזכר איך הייתי כשהגעתי אלייך, היופי זה שאני לא מצליח כבר לזכור את זה בדיוק. בטח את זוכרת את זה טוב יותר ממני. אם אני לא זוכר את זה, כנראה שעברו כבר מספיק "מים בנהר" ובאמת היה שינוי לטובה.
אחרי כמה שנים של נמנמת מעשית, שבה הייתי חושב המון על העולם אך לא מיישם כמעט כלום מהמחשבות שיש לי בראש, החלטתי לשים את האגו בצד ולקבל עזרה. אני כל כך שמח שמי שהיתה שם כדי לעזור לי זו את. הייתה לי זכות עצומה להיות מטופל אצלך.
אני לא אשקר, הגעתי סקפטי לכל העניין הזה. איך מישהי שתכיר אותי למספר מוגבל של שעות תצליח לפתור לי את כל הדברים המסובכים שאני צריך עזרה בהם? וואלה, הצלחת. יצאתי הכי לא סקפטי שאפשר.
הגעתי עם תיבות פנדורה שלא פתחתי המון שנים, יחסים ביני לבין עצמי שלא היו בריאים כל כך, הרבה ביקורת עצמית ואשמה על דברים שלאו דווקא קשורים אלי.
הייתי חי קצת בגישה של "אם אני לא אוותר לעצמי אז מי כן?", לא כל כך יוזם, לא נחוש במיוחד, חסר מוטיבציה לחיים, מוצא תמיד סיבות למה אני לא אצליח לעשות משהו. שם לעצמי הרבה תקרות זכוכית ומגבלות.
הרבה מערכות יחסים בחיים שלא תיפקדו באופן שבו הייתי רוצה שהן יתפקדו ושהשליכו עליי ועל כל הדברים סביבי.
מה שעשית במהלך הטיפול הזה הוא ניתוח מהסוג העדין והמסובך ביותר, לשים אותי בהתמודדות מול הדברים הכי מפחידים שקיימים בחיים האלה ואלה שתמיד "אין זמן" להתעסק בהם.
ההבנה הזאת שכל תחום קשור לכל תחום בחיים פתחה לי את העיניים. ברגע שיהיה לי טוב יותר בתחום הריגשי, התחום הזוגי יפרח, התחום העסקי יפרח, המוטיבציה תעלה. הכל קשור להכל.
נפלא גם שכל הכלים האלה שעבדנו עליהם, הם נמצאים אצלי. אני יכול להשתמש בהם בכל דבר. גם כשהכל נראה נוראי עדיין אפשר למצוא 5 דברים טובים שקרו ביום הנוראי הזה. על כל סיטואציה אפשר לראות קודם את היתרונות שיש ורק אחרי זה לראות מה החסרונות ואיך אני פותר אותם.
הגעתי למצב שאני חי עם עצמי הרבה יותר בשלום וזה דבר נפלא.
מבטיח להמשיך ולהתמיד, ליישם כל פיסת מידע שרכשתי בזכותך, לשאוף להיות בריא יותר, חכם יותר, חזק יותר. להרים את "העסק". לסיים את הלימודים כמו שצריך. להמשיך להתקדם תמיד.

איך לריב נכון בזוגיות

ויש סרטון אחד שאני אשמח שתראי (30 שניות) שלדעתי די מסכם את השיעור הכי חשוב שלמדתי אצלך. רוב הגבולות שיש בחיים זה גבולות שבראש שלנו.

(ואם יש לך לקוח שמתלבט ורוצה לדבר עם מישהו שהיה אצלך, אל תהססי לרגע להעביר לי את הטלפון שלו או לו את שלי באופן פרטני, אשמח מאוד לעזור בזה.)/
ודים ס.

 

בתור אחת שבמהלך כל האימון ישבה וכתבה וכתבה עד אין סוף, עוד מייל ועוד מייל, שלושה עמודים וארבעה – אני מופתעת מאוד מכמה אני חסרת מילים כשאני רוצה לשבת ולהסביר, איכשהו להעביר עד כמה המהלך הזה, עד כמה ההחלטה להתחיל בתהליך של אימון אישי היה חכם מצידי. וכמה צדקתי לבחור דווקא בך.

אולי אני אתחיל באיך הגעתי. בחורה בת כמעט 29, שחווה חיי נישואין מאוד קשים ומתסכלים, עם ערך עצמי נמוך עד לא קיים ושלא מסוגלת בעד שום הון שבעולם להצביע על משהו שהיא אוהבת בעצמה או באופן כללי לדבר על עצמה במונחים של "אוהבת". אני חושב שהיום זה מה שהכי קשה לי להיזכר בו – כמה קשה היה לי להוציא את המילה "אוהבת" מהפה כשדיברתי על עצמי.

אני זוכרת את אחד המפגשים האחרונים שלנו, כשישבתי מולך והכרזתי כמה אני אוהבת את עצמי, וכמה אני בהלם שזה משהו שבמשך שנים לא יכולתי לומר – והשלמתי עם זה. כאילו חלק מהאופי שלי היה "לא לאהוב את עצמי" – אז נחיה בצורה הזו. שיהיה.

אני זוכרת , ולעולם לא אשכח, את הרגע המיוחד הזה, השמח והעצוב כאחד שבו עזרת לי להבין בדיוק איפה בחיי , בילדותי, החלטתי לנטוש את עצמי. ואת תהליך ההחלמה המדהים שהתחלנו מאותה נקודה. תקשורת לא פוסקת בין מפגש למפגש, התקשורת הכי לא שיפוטית שחוויתי. כמה תשומת לב הייתה לך להבעות פנים הכי קטנות ושוליות שלי, ואיך כל מחשבה הכי קטנה שחשבתי לעצמי זכתה למקום ולביטוי ולעיתים קרובות אפילו לא באמת הייתה כזו "קטנה" אלא משמעותית מאוד.

האימון איתך איפשר לי לחיות שוב. לא כאדם פאסיבי, החי כעבד לעבודה שלו, לצורכי הבית והמשפחה שלו. אלא כאדם חזק, עם יכולת שליטה על חייו. עם רצונות, העדפות ועם הבטחון לבטא אותם בקול רם ובצורה הכי מאוזנת שיש. למדתי לזהות למה לא טוב לי, ועל ידי כך לקחת אחריות על כל תחושה ושלב בחיי – טוב או רע. היום או בעוד שנה.

ובימים אלה ממש,כשבן זוגי עובר איתך את אותו התהליך, כולי בטחון ששנינו יחד נצליח ליצור את החיים שאנו שנים רבות מבטיחים לעצמנו שניצור.

על הכלים הללו, וכל פריצות הדרך שחוויתי איתך – אהיה אסירת תודה לעד!! תודה!!!

תודה!!!

לימור
052-4448930

[separator top="40" style="single"]

שמי עלמה, בת 30. נשואה ואם לשני ילדים.

לירדנה סעדה הגעתי בעיצומו של משבר זוגי ואישי.

חוויתי את הגרוע מכל – בגידה. הרגשתי אבודה. לא יכולתי לדבר על זה עם אף אחד, וחיפשתי מישהו שיהיה לי כתף, מישהו שיכוון אותי רגשית, רציונאלית – שאדע איך ממשיכים מפה.. יחד? או לחוד?

הגעתי לפגישה הראשונה מבוהלת.. איך מתחילים? מאיפה מתחילים את התהליך..?

משום מה, כשהגעתי לירדנה, היה שם משהו שגרם לי להרגיש בטוח, רגוע. בתוך כל המערבולת הרגשית – בית.

הקול המרגיע, השאלות האלה שמכוונות אותך ונכנסות לך לנשמה ולקרביים – הם אלה שבסופו של דבר מכניסות אותך עמוק לתהליך הריפוי העצמי.

עברנו כברת דרך במהלך הטיפול. היה לא קל ומרפה בו זמנית. היו מפגשים שבכיתי כמו ילדה, והיו מפגשים שצחקתי כמו ילדה. היו מפגשים שבהם רציתי לשבור את הכלים ולהתגרש, ומפגשים שבהם אמרתי לעצמי שיש על מה להילחם.

אפשר לבטח להגיד שהטיפול והתהליך שעברתי אצל ירדנה ריפא אותי. שחרר אותי ממנטרות ישנות, גרם לי להבין מאיפה באתי ולאן פני מועדות מפה.

ירדנה הצילה לי את הנישואים! ואת עצמי מעצמי. ואין דבר גדול מזה.

אני רוצה להמליץ על המטפלת מס' 1! מדהימה, מסורה, מרגיעה, לא מרפה – עד שנגיע לשורש הבעיה.

קיבלתי ממך המון!

תודה..

[separator top="40" style="single"]
גלית.
הגעתי אליך לאחר תקופה ארוכה של סבל וחוסר סיפוק. התקשיתי להגדיר את הסיבה לתחושות אלו, אף על פי שעסקתי בכך במחשבתי רוב שעות היום.
ביחד פירקנו את מקורות המועקה לגורמים, הבנו אלו מאותם האקסיומות שחייתי לפיהן אינן נכונות בהכרח או לפחות מתפרשות באופן שונה ע"י הזולת. הבנו אלו מעשים ודפוסי התנהגות מעודדים אצלי מיאוס ושנאה עצמית, הגדרנו אותם ומצאנו פתרונות ישימים ומדידים להתמודדות עם אותם הדפוסים. השיחות איתך עזרו לי להבין אלו מהקשיים הם קשיים אובייקטיביים ומגבילים (מיעוט זניח) ואלו הם קשיים שהעצמתי כשעשיתי לעצמי הנחות.
בזכותך למדתי שהחיים מגוונים וצבעוניים. שאין אמת אחת ושלכל שאלה יש כמה תשובות. שעדיף לא להתחייב מאשר להתחייב ולא לקיים. שעדיף לעשות מאשר להגיד שתעשה. שלמילה יש ערך, מילים מגמדות או מעורפלות (מגעילות, לפי הגדרתך ) יוצרים מציאות מגומדת ומעורפלת. שבוס מוצלח עומד בהתחייבויות שלו כלפי הממונים עליו, מקשיב לעובדים שלו אך מצד שני מממש את הסמכות שניתנה לו לבצע את הדברים כפי שהוא רואה לנכון. שבן זוג צריך קודם כל להיות מאושר ע"מ להיות שותף בזוגיות מאושרת ושזוגיות מאושרת זה הדבר הכי טוב שאפשר לבקש.
תודה על כול אלו
מור
050-3161056

"כשהגעתי לאימון לא הייתי בטוחה איפה בדיוק זה יכול לחדש לי כי אני אדם חושב, ופילוסופי, וחופר אפילו, ואני מבלה המון זמן בלדסקס את החיים שלי עם חברות ועם עצמי. ואיכשהו למרות זאת עדין הרגשתי שחסרה לי איזה חתיכה בפאזל, איזה אמת שעדין לא הבנתי על אהבה, ומערכות יחסים, ועצמי. מרוב מחשבות שהרבה פעמים גם סתרו אחת את השנייה כבר לא ידעתי מה נכון ומה לא, אילו מחשבות יובילו אותי להצלחה בחיי האהבה שהרגשתי שכל כך חומקת ממני ואילו מחשבות הובילו אותי לכשלים החוזרים שחוויתי במערכות יחסים עד היום.

בניגוד לטיפול פסיכולוגי (או לפחות מה ששמעתי עליו), אני ממש אוהבת את זה שבקואצ'ינג דוחפים אותך לצאת החוצה ולשנות דברים באמת, ולא להתרכז רק בדיבור, שעד כמה שהוא עוזר, קשה אחר כך ליישם אותו אם לא מקבלים כלים פרקטיים לזה.

כשרציתי להתחיל אימון אישי היה לי מאוד חשוב להגיע למישהי שתבין אותי ותדע להוציא ממני את התשובות, כי ידעתי שהן נמצאות אי שם בפנים אבל הייתי צריכה עזרה כדי להגיע. אני מרגישה שהצלחת להגיע למקומות מאוד עמוקים שלא יצא לי להתעסק בהם קודם- ובמקרה שלי אני מרגישה שזו לא הייתה משימה קלה למצוא נושאים שלא יצא לי לחשוב עליהם אף פעם.

אני חושבת שהבנת אותי מאוד טוב וידעת לשאול את השאלות הנכונות, ידעת מתי לדבר ואיזנת היטב בין להוביל את הפגישות שלנו למקומות שרצית לבין לתת לי להוביל לפעמים.

בסך הכל אני מרגישה שאפשרת תהליך שחיכיתי כבר הרבה זמן לעבור ועל זה אני חייבת לך המון תודה!" (אלה כץ)

 

 [separator top="40" style="single"]

שמי דנה, בת 32.

הרקע שממנו הגעתי אינו ניהולי, אף על פי שהיה זה ה'חלום' לנהל אנשים ולהיות בפוזיציה משפיעה ודומיננטית בארגון.

הייתי בת 25, הגעתי אחרי תקופה ארוכה בסלקום מתפקיד זוטר – נציגת שירות, לחברה גדולה בתפקיד עוזרת מנכ"ל.

מעט זמן אחרי שהתחלתי לעבוד, קודמתי להקים ולנהל צוות טלמיטינג (תיאום פגישות). תפקיד מאתגר, היות ולא היה מערך טלמיטינג מסודר בחברה.

באותו זמן קיבלתי המון המלצות חמות על ירדנה סעדה בתחום האימונים העסקיים והאישיים; הזמנו אותה לפגישה עסקית – הוקסמנו, והחלטנו לעבוד יחד ולהתחיל תהליך בניית המחלקה.

ומאז השאר הוא היסטוריה..

למעשה, כל תהליך בניית התפקיד שלי כמנהלת, הגדרתו, הצבת מטרות, יעדים עסקיים ואישיים– והבאתם אל הפועל לווה ע"י ירדנה בדקדקנות ומקצועיות מדהימה.

ירדנה ליוותה אותי אישית ובנתה אותי כמנהלת המחלקה, ויחד בנינו מחלקה שלמה שמנתה בסופו של דבר 10 נציגים!

היות ולא היה לי ניסיון בניהול – לימדה אותי ירדנה את אומנות הניהול, ניהול מקצועי ורגשי, דרכו יכולתי להפעיל את הצוות.

ברמת הצוות – ירדנה העבירההדרכות מקצועיות לצוות בתחום המכירות, ואומנות הטלמיטינג ברמת השוטף, מה שהביא את כולם להישגים מדהימים! בתהליך של מס' חודשים הצוות הגיע לנתונים מרשימים של 85% פגישות איכותיות! ואחוזי סגירה גבוהים.

אני רוצה להמליץ בחום על ירדנה! מקצוענית שאין כמותה, מחויבת, תמיד מתלהבת והכל בחן, בחיוך ובהמון הומור!

אנחנו התאהבנו בה 🙂

[separator top="40" style="single"]

היי גלית

האימון שלך נתן לי את האומץ להתחיל לעשות את הצעדים הראשונים בעולם השיווק. לפני שהתחלנו הרגשתי אבודה, לא היה לי מושג מאיפה להתחיל ועזרת לי, גם מבחינה פרקטית עם עצות שעד היום עוזרות לי וגם מבחינה רגשית כי נתת בי אמון ועזרת לי להבין שבין כל האופציות שאת פותחת לפניי אני יכולה לבחור מה שמתאים לי..
הרגשתי שקיבלת אותי וזה עזר לי לקבל את עצמי, את הקצב שלי, ואת הדרך שלי, גם כשהיה נראה לי שכל האחרים יותר מוצלחים ממני. זה עדיין נותן לי את הכוח להמשיך, גם כשאין תוצאות מיידיות, בלי לאבד אמון בעצמי ובכך שבסוף אצליח.
תודה
דזירה לגזיאל
מטפלת באמנות
054-4567324

 [separator top="40" style="single"]

לירדנה הקוצ'רית המדהימה.

 כייף גדול להיות במחיצתך הרבה דברים למדתי.

 קיבלתי פרספקטיבה שונה בהתנהלות מול לקוחות  וכן ארגז כלים בכדי להצליח.

 תודה על הכל.

 בכבוד רב

 ילון ארדיטי.

[separator top="40" style="single"]

הגעתי לאימון אצל גלית, כאשר הייתי בתקופה שהעוגן העיקרי בחיים שלי, מקום העבודה שלי, כבר לא היה המשענת שלי, ריחפה מעליי סכנת פיטורים.
התחלתי לבחון את החיים שלי והבנתי שנתתי את כל כולי לעבודה וברחתי מהתמודדות עם החיים האמיתיים, זוגיות, לימודים וכו. הגעתי לגלית שהרגשתי תקועה במקום,הרגשתי שאני נושמת, אבל לא חיה, לא מתקדמת עם החיים, לא משיגה מטרות, לא מאושרת.
בעזרת גלית למדתי להבין שהחיים שלי תלויים אך ורק בי, ואני אקבע לאן אני אגיע ובאיזו דרך. למדתי להציב מטרות ולהשיג אותן ועברתי שינוי מאוד גדול וחיובי. מבן אדם שזורם עם מה שקורה בחיים, לבן אדם שמוביל ומייצר לו את החיים שהוא מעוניין בהם.
כל זה עשיתי בזכות היד המכוונת של גלית, שהיתה קשובה ותומכת, ונתנה הכוונה וגם נקודת מבט שונה על דברים.
אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לשינוי בחיים להגיע לאימון אצל גלית.
גלית, אני רוצה להודות לך באופן אישי על העזרה, החיזוקים והתמיכה.

תודה:-)
קרן

 [separator top="40" style="single"]

ירדנה יקירתי

 הגעתי אליך מתוך מצוקה קשה שהייתה קשורה לבעיה שלי עם עצמי

 אבל השליכה על הקשר הזוגי שלי.

 לאחר מספר מפגשים מורכבים ונוגעים הצלחנו ביחד לגעת בהכל עם הרבה

 אהבה ויכולת מכילה אין סופית שלך, ויכולת מדהימה למצוא באמת את הדברים

 העיקריים ולהראות לי את הדרך המיוחדת שבחרנו יחדיו, ובמיוחד הצירוף של בן זוגי לטיפול ולהגיע

 למערכת יחסים בריאה יותר…. וידי עוד נטוייה.

 באהבה רבה, שירלי.

[separator top="40" style="single"]

היי גלית

בסיכום האימון אני מרכז כל מה שלמדתי:
למדתי להציב לעצמי מטרות וכיצד להשיג אותן
למדתי לשים לב לשפה שלי ושל אחרים
למדתי שיש דברים שאני לא יודע לענות על עצמי
למדתי שיש הרבה דברים שאני אוהב
למדתי שיש לי ערכים
למדתי שיש לי נוסחה להצלחה
למדתי על חשיבות ההקשבה
למדתי שעליי לנהל את החיים ולא החיים אותי
למדתי להתקדם בצעדים קטנים
נטע מוסרת שלמדה להכין תקציב :-)

[separator top="40" style="single"]

לגלית היקרה ,
רוצה להודות על תקופה של תובנות רבות. על היכולת שלימדת אותי כיצד להסתכל על הדברים בצורה הנכונה וכי ישנם דברים שהם אך ורק תלויים בנו. אני הצלחתי להפנים ולשנות גישה באופן שבו אני מסתכלת על הדברים, ואני יכולה לומר שכך מאמינה ופועלת כיום ומוכיחה לעצמי כל פעם מחדש שעד עכשיו הייתי בבועה כל כך מעוותת ושגויה והיום יודעת בזכות הכלים שקיבלתי ממך, גם אם לפעמים יש מעידות שלא עומדת במשהו מסוים, שאומרת שאעשה ולא מצליחה לעשות זאת מכל סיבה כלשהי ,למדתי להיות מאוד שקולה. כלומר מסתכלת על כל מקרה לגופו ולא עושה הכללות ומורידה מהערך העצמי שלי להבדיל מהעבר. אני יודעת שאם רציתי יכולתי לבחור אחרת ואין שום גורם חיצוני או הרגשה של תקיעות וכו….ועוד רגשות כל כך שלילים וזו הקלה רבה. יודעת שיכולה לסמוך על עצמי בעקבות האימון איתך התחלתי ללמוד,טסתי לחו"ל לחודשים, עמדתי בהחלטות שהצבתי לעצמי מדי יום , לוקחת עוד ועוד סיכונים לצאת מהתחום הבטוח.
גלית אין ספק שההנחיות שלך מלוות אותי מדי יום וימשיכו ללוות אותי . זו המתנה הכי נפלאה שיכולתי לתת לעצמי – האימון איתך. כי אבני פנינה אלה גרמו לי לעשות שינוי רב. אני יודעת איך לנהל את חיי באופן שתמיד רציתי.
מודה ומעריכה מדי יום ויום ,ומאחלת לך את הטוב ביותר ושתמשיכי לעשות את הדבר הנפלא והמדהים הזה שגורם לאנשים למצוא סוף סוף את הדרך לחיים שלווים ומאוזנים שמלאים בביטחון והערכה עצמית ויותר מכל אהבה עצמית
אני פשוט מודה ואוהבת
את פשוט מדהימה.

סיגל זמרו

גלית היקרה,

הגעתי אליך בשלב של צומת דרכים בחיי.

אחרי שנים רבות של היותי שכירה, החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולבנות עסק משלי.

בעזרתך, הגדרתי לעצמי יעדים לעסק העצמאי.

בנינו יחד תוכנית עסקית ולמדתי להבין מה מיחד אותי כאדם וכמעצבת גרפית.

כמו כן הבנתי על איזה מכשולים ועיוותי חשיבה עלי להתגבר, כדי לפרוץ קדימה.

אני רק בתחילת דרכי בעסק העצמאי, אך בזכותך אני מרגישה שברשותי הכלים הנחוצים,

כדי להגשים את חלומי ולהתפרנס בכבוד בתחום הקרוב ללבי.

במשך תקופת האימון ליווית אותי עם המון רגישות, אמפתיה וחוש הומור, שעשו את התהליך לנעים ביותר.

תודה מקרב לב,

נופרת

http://nofrat.jimdo.com//

 [separator top="40" style="single"]

ברצוני להביע את תודתי הגדולה לגלית על כך שהכינה אותי לשלב הבא בחיים שלי, על כך שנתנה לי את הכלים החשובים ביותר בכדי למקד את עצמי ולהמשיך הלאה את ניהול "הקליניקה ההוליסטית".

לפני הגעתי לגלית לא הייתי ממוקדת במטרות וביעדים , לא ידעתי איך לנהל את העסק שלי. עברו די הרבה שנים ובהם הרגשתי שאני תקועה ולא הייתה התקדמות של ממש, פניתי אליה מכיוון שהייתי בקשיים לנהל וליזום דברים חדשים.  הגעתי דרך קולגות שהמליצו בחום.

החלטתי לנסות ולקחת אצלה סדרת אימון עיסקי ובמפגשנו עבדנו יחדיו בכמה מישורים, בניהם עיסקיים וערכיים.

 • עיסקיים:
 • איך לנהל את העסק בצורה נכונה.
 • איך למקד את עבודתי ורעיונותיי וליישם אותם בשטח.
 • איך ליצור שיתופי פעולה ולהיות פעילה בקידום העסק .
 • איך למצות את יכולות הרווח והכנסות העסק .
 • ערכיים:
 • כמה חשוב לעמוד במילה שלי.
 • כמה חשוב לי להביע את עצמי.
 • כמה חשוב להיות מעורב ומודע לתהליך ולהוויה.

לאחר כמה חודשים של עבודה בה היא מיקדה אותי הצלחתי להבין את הדברים בצורה יותר חדה וברורה, הפנמתי את השינויים שחלו בי הן בפן הנפשי/ ריגשי והן בפן העיסקי, ולא עבר הרבה זמן עד שהעסק החל להניב תוצאות במהירות רבה ובזכותך הגעתי לחלק גדול מן היעדים שהצבתי לעצמי  ויש לכך הוכחות בשטח.

כל זאת קרה בזכות גלית המקסימה, שקיבלתי ממנה את האוזן הקשבת שבה יכולתי לספר לה הכל.  הרגשתי  שאני יכולה לתת בה אמון מלא והיא כיוונה אותי בדרך למעלה ואפשרה לי להאמין בעצמי ולמנף את עצמי אל אופקים חדשים.  קיבלתי את התמיכה הדרושה בכל שאלה ובעיה שצצה במענה מהיר וענייני וכך התגברתי על חסמים רבים שמנעו ממני לגשת לדברים שהתקשתי לגשת אליהם קודם לכן.

תודה לך גלית מכל הלב, את אדם מדהים שעזר לי להבין את התהליך שלי ולמצוא את דרכי  בדרך להגשמת האני העצמי שלי.

אביבית פולק – קליניקה הוליסטית.

www.avivitcare.com

[separator top="40" style="single"]

גלית היקרה,

הגעתי אלייך וישר קיבלת אותי בזרועות פתוחות. לא היה לי הסבר מדויק לסיבה שאליה הגעתי אלייך, הרי לא קרה לי שום דבר קיצוני, אני סטודנטית, בריאה, עם משפחה אוהבת ומוקפת חברים, אבל בכל זאת, משהו אצלי היה כבוי.

משבוע לשבוע נפתחתי אלייך, את נתת לי משימות ואני הייתי שקועה בלהצליח לבצע את המשימות, לגרום לך להתגאות בי ולדעת שאני יכולה לעשות הכל. היית שותפה לכל השינוי, לא הפסקת לשאול, לחקור, גם במקומות הקשים יותר והיית בקשר רציף איתי. את ממש הכלאה של אמא, אחות, דודה, חברה ומטפלת ובשלושה חודשים הפכת לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי.

עכשיו, כשהסתיים האימון ומתחיל עוד פרק חדש, אני יודעת שללא עזרתך, לא הייתי מגיעה לרמת ההבנה של מי שאני, של מה אני אוהבת, מה הם הקווים המנחים שלי, של היכולת שלי לקבוע כל כך הרבה דברים בעתיד שלי, שיש לי את היכולת לשנות ולהשפיע, שאני מלאת אהבה ושאני עולם ומלואו. לכולנו יש עליות וירידות אבל את הראית לי דרך אחרת להסתכל על החיים, דרך שאני איישם לאורך כל הדרך ותמיד הראית לי שיש עוד אפשרות..

גלית, שהיית ועודך לי למקור השראה, תודה רבה רבה רבה על תקופה בלתי נשכחת, חוויתית, מלמדת ופוקחת עיניים. מעריכה אותך על כל כוונה, מילה, מייל ועל התמיכה האינסופית שלך, אין כמוך!!

אוהבת ומעריכה,

סיון אהרונוביץ', סטודנטית לחינוך מיוחד.

052-4676472

[separator top="40" style="single"]גלית יקרה

אני רוצה להודות לך על עזרתך הרבה.

על שינוי ענק בחיי.

בחודשים האחרונים של האימון עברתי שינוי גדול מאוד,

יצאתי מבועה ששנים הייתי תקועה בה.

הייתי בלי שום כיוון והנה אני היום עובדת, לומדת ומאושרת.

מעבר לשינוי המשמעותי הזה חלו בחיי עוד הרבה שינויים גדולים

וכן קטנים שהפכו את החיים ליותר יעילים, נוחים,,נעימים ומרגשים.

התהליך שעברתי היה מעניין, קשה, מאתגר אך הכרחי.

אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה שינוי ולא יודע מאיפה להתחיל!!!

בתודה ובאהבה

אירית 052-8225999

[separator top="40" style="single"]

גלית היתה המאמנת העסקית שלי וליוותה אותי בפתיחת העסק.

גלית מאמנת מיוחדת לאנשים מיוחדים – אנשים שחולמים ומעזים להגשים את החלומות שלהם.

היא פורצת גבולות, מביאה איתה חשיבה שונה ומיוחדת.

מלווה בין האימונים בטלפונים ובמייל ומעורבת כל כולה בתהליך האימון.

מי שרוצה אימון ברמה אחרת – גלית היא הכתובת!

רוני גנים

דיאלוג עם הגוף – הנחייה אישית וקבוצתית

052-3829102

[separator top="40" style="single"]

לגלית קדמי ביבר היקרה

סדנת "מטפל מאמן" בהנחייתך, העלתה אותי על מסלול יצירתי ומועיל מאוד בחיי המקצועיים.

ציפיתי לקבל כמה כלים שיווקיים, קיבלתי הרבה מעבר לכך.

בזכותך הבנתי מה הביא אותי להיות הומאופתית ומה הייחוד שלי כמטפלת.

הסדנה חידדה לי את יכולת ההתבוננות וההקשבה ואפשרה לי להיות בהירה וברורה יותר.

לפני הסדנה התנהלתי עם הזמן , היום אני מנהלת את הפעולות שלי …

אני מרגישה הרבה יותר ממוקדת ויעילה בעשייה שלי- אני מגיעה כל שבוע למטרות והיעדים שהצבתי לעצמי בסדנה והסיפוק הוא עצום.

[separator top="40" style="single"]

גלית יקרה, תודה על ההקשבה וההבנה,

את מקצועית, את מדהימה

שמחה שהכרתי אותך

תודה על הכל

כלנית קלו

הומאופתיה לכל המשפחה

052-8432569

[separator top="40" style="single"]

קצת לפני גיל 40 הרגשתי שהגיע הזמן להתחיל לנקות את האבק בפינות השונות של עצמי.

לשמחתי, מצאתי את עצמי יושבת מול גלית ויחד איתה מתחילה את התהליך.

לא פשוט באמצע החיים לנסות ולראות את עצמי מחדש. אפילו קצת מתסכל.

גלית לא ויתרה לי: שאלה שאלות קשות, נתנה שיעורי בית וגם בדקה אותם אח"כ J

עד עכשיו אני ממשיכה להכין אותם לעצמי.

גלית תמיד אומרת : "יש עוד אפשרות".

אני, עוד ממשיכה לחפש ולמצוא את האפשרויות.

ממליצה בחום ובאהבה.

חן054-6689002

[separator top="40" style="single"]

תהליך האימון פשוט: לברר לעצמך מה חשוב לך בחיים; לקבוע מהן המטרות החשובות לך להשגה; להסכים לראות מה עומד כמכשול בדרך לשם – כלומר : אני עצמי, ההרגלים שלי, הנוחות שלי, העצלות שלי, הרווחים שלי מהמצב הנוכחי.

בתוך התהליך נוצר מבט ממעוף הנשר על חיי, על המבוך שהכנסתי עצמי אליו במשך הזמן, ועל האפשרות לצאת לדרך המלך, ולהשיג את מטרותי. מראה הנשר בונה בו בזמן את הנחישות שלי, הנחישות לפרוץ את מעגלי התקיעות של חיי, להתחדש, ולייצר בעקביות את הכוחות הנדרשים לכך.

מאוד פשוט, התהליך. אך כמה קשה לממשו.

מה שהפתיע אותי אצל גלית היה העידוד שלה לפתוח, עוד ועוד, ע"י כתיבה. כתיבה שעזרה לי להתבונן, לסכם, לפתוח וליצור – בנוסף וכליווי למפגשי השיחות והתרגילים. הכתיבה, וההתיחסות הרצופה, השלימו, מבחינתי, את התהליך של האימון העסקי, המעשי והעניני של הצבת המטרות והשגת היעדים – במימד של הבנה יותר לעומק של מישור הרגש והנפש, במידה שהיתה חסרה לי. גלית היתה שותפה מלאה וכנה בתהליך אותו עברתי.

אצלי, התהליך על שני מימדיו – הביא אותי למישור חדש של מימוש חיי.

מאיר

050-7600904, 02-6412415

[separator top="40" style="single"]

לגלית קדמי ביבר

הגיע הזמן להיפרד, הסתיימו להם 12 מפגשים מדהימים, מרגשים ומקסימים.את עבורי מיוחדת והצלחת להוציא את הפוטנציאל הטמון בי.

כל שיעור בעיני היה שיעור למציאות החיים עצמם, בכל התחומים.אין כמוך מיוחדת, שמצליחה להגיע לנקודות הספציפיות שלי.

לא אשכח אותך בחיים כי את נתת לי את האור לשמחת החיים. האימון האישי בעיני יעזור לי בכל תחום בחיים המציאותיים

ובזכותך הצלחתי להגשים כמה מטרות שלי.

תודה מכל הלב

שלומית נפרין

[separator top="40" style="single"]

גלית ,
מאוד מאוד מאוד חשוב היה לי בדרכי התפתחותית , לפגוש בך ! ואני כן מאמינה , בשותפים סמויים שיש לנו בחיים , הם נסתרים , ( מלאכים אני אוהבת לקרוא להם , אך בהחלט אפשר לקרוא להם כוחות התת מודע ) הם עובדים , לעזרתנו , הם סמויים , וצריך מאוד לעדן את החושים , כדי להבחין ברמזים לקיומם , ולשפתם , ולהכוונה ,שהם מציעים. היום אני מבינה , מאד ברור , שמפסלת את עצמי, לצורך זה נעזרת , בסוכנים חיצונים , בין היתר. את היית אחת הסוכנות שלי , האהובות עלי שעזרה לי במלאכת העיצוב , העצמית שלי. אני מרגישה כמו , עובר בבטן , שנוצר , בעזרת הרבה כוחות , לכלל יצור אנושי שלם. את היית בשבילי חלק , חשוב בכוחות שעזרו לי לפתח , חלק חשוב , בתוך השלם, בכדי ,שבזמן הנכון , אוכל להיוולד ,לעצמיות ,ייחודית , ושלמה . אני עדין בתהליך ,רוצה לעבור אותו בהצלחה ואז לעבור לשלב הבא בתהליך ,שעדין לא יודעת מהו אך כול דבר בזמנו.גלית, מאד רוצה להודות לך ראשית על מי שאת , ועל שהתאפשר לי לפגוש אותך , עכשיו את נצורה בתוך התודעה שלי , כך שבזמן המתאים ,אוכל לקבל הדרכה ממך , עצם היזכרות בך ,את כוח , משפיעה על עיצובי, והמשך התפתחותי. על הסבלנות שלך , לקרוא את המיילים הארוכים שלי , לעיתים ,ועל שאפשרת לי , ללכת , בלי ליצור לי תחושה , שזה לא בסדר , על שהשאלת לי את ספריך , על התהליך , המאוד חשוב , שעשיתי בעזרתך ובזכותך. מאוד תודה רבה מקרב לב ,מעומק הלב , ומכול הלב .אווה ברגר——————————————————————————————————-לגלית
את עזרת לי להחזיר לעצמי את הביטחון העצמי שלי ואת הרצון לנסות דברים ולהתגבר על חששות. גם לוותר לעצמי מדי פעם ולדעת לעשות סדר עדיפויות, לדעת לקבל החלטות ולעמוד בהם ולהחזיר לעצמי את עצמי שמלפני היותי אמא.

ניצן רימון

[separator top="40" style="single"]

לאחר שסיימנו… …ובעצם הכל מתחיל!!!

גלית ורחלי היקרות

לא יכולתי להעניק לעצמי מתנה יותר טובה – שלושה וחצי חודשים של מסע מופלא ולא קל אל עצמי. את המסע המשותף סיימנו אבל אני רק מתחיל אותו. לא שלא ידעתי את הדרך גם קודם, אבל עכשיו מוצבים לאורכה פנסים המאירים את הדרך כשחשוך. גלית – המשיכי להציב פנסים ולהאיר! מכל הלב ,

חיים לביא

[separator top="40" style="single"]

לגלית תודה.

תודה על העזרה שנתת לי בלהכיר את עצמי, לזהות את היכולות שלי ואת הפוטנציאל הטמון בי.
תודה על יכולת האבחנה שלך בעזרתו כיוונת אותי לכיוון הנכון, שבו אני כרגע צועד.
תודה על כל "משחקי התפקידים" שלפעמים היו קשים.

שמוליק בלאו

[separator top="40" style="single"]

הגעתי לגלית כי הרגשתי שאני לא שלמה עם עצמי, שחסר לי משהו בחיים ולא ידעתי מה… תמיד ניסתי לחפש דברים, למלא לי את היום.. רק שאני ארגיש מלאה, מסופקת. במהלך הפגישות עם גלית למדתי על עצמי הרבה דברים שאני טובה בהם, שאני רוצה לשפר אותם. למדתי להיות הרבה יותר מודעת לעצמי, ליכולות שלי, לחסמים שלי, לערכים, לשאיפות ולסביבה שלי. הבנתי שמספיק לי אני. למדתי ועדיין לומדת לשים את עצמי במרכז. בתחילת האימון האשמתי הרבה אנשים בחיים שלי על דה והרבה אה.. אבל גלית עזרה להסתכל על הדברים מכיוונים אחרים, לדעת לקבל ולחשוב מה עושים עכשיו, איך מתמודדים עם המצב. עם הרבה סבלנות, הקשבה, הומור, דיאלוגים מעניינים , כלים שונים להתמודדויות ואפילו שיעורי בית. במהלך הטיפול קיבלתי הרבה כלים להתמודדות עם ה"אני" שלי, עם עצמי, למדתי ואני עדיין לומדת לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי כמו שאני.

ועל כך אני מודה לה מקרב לב.

לילי אלוני

[separator top="40" style="single"]

הגעתי לאימון במהלך שלב קריטי בחיי – עמדתי בפני סיום לימודי התמחות וכולי מבולבלת, מפוחדת וחסרת כיוון. ובעיקר עם פחד עצום שאני עלולה במקרה הטוב לא לעשות כלום כדי להתקדם בקריירה. הגעתי אל גלית מבולבלת ובלי הרבה תוכניות על מה אני רוצה לעבוד. כבר מתחילת האימון השינויים נראו כלפי חוץ – הפכתי להיות מאוד מודעת למה אני מרגישה, כיצד אני מגיבה למצבים שונים, מה אני חושבת על עצמי, על הסביבה, כיצד אני ביחס לאחרים .

האימון סחף אותי לכיוונים שונים ומפתיעים והרגשתי שכל פגישה מעצימה אותי ( ממש כמו redbull – נותן לך כנפיים….). במסגרת האימון למדתי לבנות סדר עדיפויות, לבנות תוכנית עבודה יומית ושבועית ושנתית, להציב מטרות ודרכים אופרטיביות להשגתן, לבקר ולפקח על עצמי on going ולא רק לפעמים. למדתי להקשיב לעצמי ולאחרים . השיא היה כשאישי היקר אמר שהוא מרגיש שהפכתי להיות אישה אחרת ואחרי 10 שנות נישואין, הוא מרגיש שהתאהב בי מחדש. כיום אני חזרתי לאימון לחיזוקים נוספים – כי העבודה לעולם אינה מסתיימת …. אני עומדת לפתוח מרכז אינטגרטיבי טיפולי , אני יודעת מה אני רוצה להשיג בחיים , אני יודעת מי אני ומה היכולות שלי ועל זה אני אומרת תודה לגלית…. (פ.ב)

[separator top="40" style="single"]

משובים מסדנת אימון

 

התרשמתי במיוחד בסדנה מהאופן בו ניתן לאמן את עצמנו , באופן טכני ממש , להשיג דברים ע"י הצבת מטרות ויעדים. ברוב המקרים, ולפחות לגביי, הדבר שהגביל אותי מלהתקדם ולהשיג את מטרותיי היה מחשבות ואמונות בהן החזקתי. בסדנה למדתי שניתן לבחון ולחקור מחשבות ואמונות אלו בקלות יחסית, וע"י כך לפורר אותן ולשחררן. פירוקן אפשר לי לעבוד בצורה בהירה ומובנת על התקדמותי. בעקבות הסדנה אני מרגישה שהדברים 'אפשריים' יותר עבורי; אם לפני הסדנה הרגשתי שרעיונותיי הם בגדר חלומות בלבד, כעת אני מרגישים שחלומות אלו יכולים להפוך לרעיונות-מטרות-יעדים הניתנים לגמרי לביצוע. היום אני מרגישה שאני לגמרי מסוגלת להגשים, להיות מודעת לדברים שעצרו אותי בעבר מלנסות בכלל, ולהתקדם באומץ קדימה. הסדנה תרמה רבות לביסוס מחודש של האמון שלי בעצמי וביכולותיי. (עדי)

[separator top="40" style="single"]התרשמתי במיוחד מכך שהכלים שקיבלתי בסדנה סייעו לי לשנות דפוסי פעולה ולהשיג את היעדים שלי בקלות יחסית. התרגלתי לחשוב בצורות מסוימות על דברים ( קשה, לא אפשרי, מפחיד ) שהיה מפתיע לגלות כמה מהר התחברתי בעזרת הכלים שקיבלתי לאמונות חדשות ( אפשרי ואז מה אם מפחיד ) . אם היו אומרים לי לפני הסדנה שאהיה במקום בו אני נמצאת היום ואפעל באופן בו אני פועלת הייתי מתקשה להאמין. הופתעתי לגלות שזה לא קשה לי כפי שדמיינתי שיהיה. הופתעתי לגלות עד כמה זה תורם להרגשה הטובה שלי שלקחתי לעצמי את מוקד השליטה והניהול בחיי. המקום בו אני רוצה להיות הפך ממשהו נשגב למשהו ישים שאפשר וכדאי ללמוד איך להגיע אליו. אני ערה יותר לדפוסי הפעולה שתוקעים אותי. שיניתי את הרגלי ההתנהלות שלי – אני פועלת ע"פ תוכנית. אני גם יותר ערה לדרכי החשיבה שלי. מודעת למלכודות ומתקנת את עצמי. אני חושבת על דברים בצורה יותר חיובית. אני נפטרת ( זורקת לפח, משליכה לאש ) מפחדים מזיקים כמו הפחד להציג / הפחד מביקורת / הפחד להיחשף – שיראו אותי כמו שאני ( כי מה כבר יכול להיות ) . הרגשתי טוב במהלך הסדנה והתחושה הזו מלווה אותי עם סיומה. אני מרגישה שקיקה, התלהבות וגם גאווה בעשייה שלי. אני מקדמת את עצמי בדיוק למקומות בהם אני רוצה להיות. אני משיגה דברים.(אביטל יוגב)

[separator top="40" style="single"]

הסדנא ענתה על צרכים שלי בדיוק בנקודת זמן חשובה ולמען האמת לא האמנתי שאני אפיק ממנה כל כך הרבה. התרשמתי מהחברים שהרכיבו את הסדנא ובעיקר מהמקצועיות של גלית, הרגישות וההבנה המדהימה לנפשות הפועלות. בעקבות הסדנא אני ממוקדת בצרכים המסוימים שלי ובדרכים ליישומם. דברים שבעבר נראו לי מעורפלים ולא ניתנים להשגה , נראים לי היום כאפשריים, אני מתווה לי היום דרכי פעולה ברורים ופועלת לפיהם, דבר שמביא תוצאות וגורם לי להרגשה שהכל אפשרי ואפילו הדרך גם אם היא קשה היא מרגשת. בעקבות הסדנא הבנתי כיצד ניגשים לכל העולם החיצוני שמחוץ לסטודיו , כיצד ניגשים לגלריות,אוצרים,פורטלים וכול'. אני מציגה בקרוב בתערוכה קבוצתית ותערוכת יחיד נראית קרובה. (אתי)

[separator top="40" style="single"]

בעקבות הסדנה קודם כל חלו שינויים במודעות שלי להרבה דברים, כמו ניהול זמן – גם ברמת היומיום – הקצאת זמן לפעילויות וגם ניהול זמן לטווח ארוך כלומר תכנון תכניות ארוכות טווח, חשיבות הקצאת זמן קבוע לטיפוח העסק, המכניזם של הפירסום כולל הצורך בקשר עם האנשים הנכונים שיקדמו אותי, ועוד דברים כמו – מי עומד בראש סדר העדיפויות – אני (זה שינוי חשוב בשבילי) והיצירה שלי, ועוד אלמנטים אחרים שיתרמו להעצמה אישית, והעיקר לשים את העשיה האמנותית במרכז העניינים – לעשות לעשות – אהבתי מאוד… (אריאלה מנור)

[separator top="40" style="single"]

השינוי העיקרי שחוויתי בעקבות ההשתתפות בסדנא הוא השינוי בהתייחסות לפחד. העניין של לצאת מאזורי הנוחות ולראות שאתה מסוגל להתמודד גם במקום שלא חשבת שתוכל נותנת סיפוק רב ופותחת פתח לצעדים נוספים. דבר ראשון שיישמתי זה לבנות לעצמי בראש תדמית עתידנית על עצמי בעוד מספר שנים, מטרה ברורה ומושגת. דבר נוסף שיישמתי הוא ההסתכלות החיובית על דברים וההשלמה עם כל דבר שאני עושה ומשתדל לחייך כמה שיותר, זה ממש כיף. אני יותר משוחרר ויותר פתוח לאנשים חדשים. יש לי בראש מנגינה שמורכבת מהיסטוריה ענפה של כישרונות והיא נמצאת איתי בכל מקום. בעתיד אני רוצה לקחת את כל הנ"ל ולהפוך אותם לחלק בלתי נפרד ממני, לוותר על סימני השאלה ועל הפקפוק ביכולות שלי לחלוטין. (ניר מאירי)

[separator top="40" style="single"]

לכבוד

גלית קדמי ביבר

שלום רב,

בשמי ושם צוות השירות הסוציאלי במרכז רפואי קפלן מובעת תודה והערכה רבה על המפגש שהתקיים בביה"ח ב- 24/12/06, בנושא: שמחה כערך חשוב וחיוני לאיכות חיינו. העברת את הנושא באופן מקצועי שעורר התייחסויות ותגובות מצד הצוות העוסק יום יום בבעיות כאובות. ללא ספק הדברים שהועלו עוררו למחשבה נוספת ונתנו כלים לחשיבה חיובית, חיים בכאן ועכשיו וניהול רגשות. ישר כוח והמשיכי לעשות חיל בתחום זה. אנו משוכנעים בהצלחתך.

בהוקרה

אסתר הלוי שריקי

מנהלת השרות הסוציאלי
בית חולים קפלן

[separator top="40" style="single"]

אם לאם – קישורי אמהות

תודה לגלית קדמי-ביבר
מאת: אתי גנים

הרצאתה של גלית קדמי-ביבר, הועברה באוירה חמה ומהנה. היה לי מאוד נעים להקשיב לה. יצאתי מההרצאה עם דף ועליו כתובים הדברים הבאים:

1 לדמיין… את ההצלחה שלי בפירטי פרטים אחת לכמה ימים.

2 לבחור…נקודות חוזק ונקודות ייחוד שלי. אלה הן החוזקות של העסק שלי.

3 לראות… את חצי הכוס המלאה. קרי: בסוף כל יום לדווח לעצמי על דברים טובים שעשיתי ושקרו לי באותו היום. רשמתי אותם כי הם נראו לי כמו עצות טובות לחיים. אני מתכוונת לעקוב אחריהן. איך הגעתי לידי כתיבת המשפטים? משהו באופן בו דיברה גלית גרם לי להקשיב ולהפנים את המסר שלה. האסימון נפל אצלי הכי חזק כשהיא דיברה על החוזקות. כבר אמרו לי בעבר את המשפט הזה שעלי להתמקד בחוזקות של העסק שלי ומשם להצליח, אבל אף פעם לא הבנתי למה הכוונה ולכן לא הפנמתי. ההצעה של גלית לקשור בין החוזקות שלי (שאותן למדתי להכיר) לבין החוזקות של העסק שלי, הפילה לי אסימון. סוף סוף דיברו אלי ברחל בתך הקטנה והבנתי. אני יצאתי מההרצאה בתחושה של התרוממות רוח ושל תקווה-אני יכולה לשנות את צורת החשיבה שלי!!! מעבר לתחושה הטובה יצאתי חדורת רצון לעשות זאת וכבר התחלתי לתרגל. על כך אני מודה לך גלית

[separator top="40" style="single"]

ברצוני להביע את תודתי הגדולה לגלית על כך שהכינה אותי לשלב הבא בחיים שלי, על כך שנתנה לי את הכלים החשובים ביותר בכדי למקד את עצמי ולהמשיך הלאה את ניהול "הקליניקה ההוליסטית".

לפני הגעתי לגלית לא הייתי ממוקדת במטרות וביעדים , לא ידעתי איך לנהל את העסק שלי. עברו די הרבה שנים ובהם הרגשתי שאני תקועה ולא הייתה התקדמות של ממש, פניתי אליה מכיוון שהייתי בקשיים לנהל וליזום דברים חדשים.  הגעתי דרך קולגות שהמליצו בחום.

החלטתי לנסות ולקחת אצלה סדרת אימון עיסקי ובמפגשנו עבדנו יחדיו בכמה מישורים, בניהם עיסקיים וערכיים.

 • עיסקיים:
 • איך לנהל את העסק בצורה נכונה.
 • איך למקד את עבודתי ורעיונותיי וליישם אותם בשטח.
 • איך ליצור שיתופי פעולה ולהיות פעילה בקידום העסק .
 • איך למצות את יכולות הרווח והכנסות העסק .
 • ערכיים:
 • כמה חשוב לעמוד במילה שלי.
 • כמה חשוב לי להביע את עצמי.
 • כמה חשוב להיות מעורב ומודע לתהליך ולהוויה.

לאחר כמה חודשים של עבודה בה היא מיקדה אותי הצלחתי להבין את הדברים בצורה יותר חדה וברורה, הפנמתי את השינויים שחלו בי הן בפן הנפשי/ ריגשי והן בפן העיסקי, ולא עבר הרבה זמן עד שהעסק החל להניב תוצאות במהירות רבה ובזכותך הגעתי לחלק גדול מן היעדים שהצבתי לעצמי  ויש לכך הוכחות בשטח.

כל זאת קרה בזכות גלית המקסימה, שקיבלתי ממנה את האוזן הקשבת שבה יכולתי לספר לה הכל.  הרגשתי  שאני יכולה לתת בה אמון מלא והיא כיוונה אותי בדרך למעלה ואפשרה לי להאמין בעצמי ולמנף את עצמי אל אופקים חדשים.  קיבלתי את התמיכה הדרושה בכל שאלה ובעיה שצצה במענה מהיר וענייני וכך התגברתי על חסמים רבים שמנעו ממני לגשת לדברים שהתקשתי לגשת אליהם קודם לכן.

תודה לך גלית מכל הלב, את אדם מדהים שעזר לי להבין את התהליך שלי ולמצוא את דרכי  בדרך להגשמת האני העצמי שלי.

אביבית פולק – קליניקה הוליסטית.

 [separator top="40" style="single"]

סדנת "מטפל מאמן" בהנחייתךהעלתה אותי על מסלול יצירתי ומועיל מאוד בחיי המקצועיים.

ציפיתי לקבל כמה כלים שיווקיים, קיבלתי הרבה מעבר לכך.

בזכותך הבנתי מה הביא אותי להיות הומאופתית ומה הייחוד שלי כמטפלת.

הסדנה חידדה לי את יכולת ההתבוננות וההקשבה ואפשרה לי להיות בהירה וברורה יותר.

לפני הסדנה התנהלתי עם הזמן , היום אני מנהלת את הפעולות שלי …

אני מרגישה הרבה יותר ממוקדת ויעילה בעשייה שלי- אני מגיעה כל שבוע למטרות והיעדים שהצבתי לעצמי בסדנה והסיפוק הוא עצום.

גלית יקרה, תודה על ההקשבה וההבנה,

את מקצועית, את מדהימה

שמחה שהכרתי אותך

תודה על הכל

כלנית קלו

הומאופתיה לכל המשפחה

052-8432569

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי מפתיחת ערוצים ואפיקים חדשים, הכלים שלמדתי ישימים ואני מצטטת בטיפולים את מה שלמדתי בסדנה

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי, מהשילוב של התקדמות אישית והתייחסות לבעיות של מטפל-מטופל. מהלימוד להכיר את עצמי, את הפחדים שלי,אני יותר אופטימית,יותר שמחה ומיישמת את זה גם כמטפלת וגם בחיי האישיים.

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי, מהתהליך האישי שעברתי ממפגש למפגש, חלו שינויים בניהול, בחשיבה,בהרגשה, אני הרבה יותר "עושה" מתמקדת במטרות בוודאות ובביטחון.

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי, מהתכנים ויישומם, הלימוד היה מלווה בהמון אהבה ונתינה  ביחד עם מקצועיות אדירה.קבעתי לי מטרות ויעדים וקיבלתי בסדנה את מה שציפיתי לקבל.

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי, מההנחייה הזורמת משיטות ההנחיה עם כנות נוגעת. מהיכולת לבדוק את הפרדיגמות והדפוסים שלי.

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי, מהיכולת בזמן קצר לקנות עוד ידע ולהעמיק. הסדנה חשובה ומעניינת ונותנת כלים להתפתחות אישית כמאמן וכמטפל טוב יותר. מההתמקדות בפרטים הגדולים והקטנים בהחלטיות. חלו אצלי שינויים בחשיבה ובהרגלים מבלי לפחד לבצע שינויים.

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי, מהפתיחות, מהנתינה, מיותר סדר בטיפול ובניהול, בקביעת המטרות והיעדים שלי במטפלת ושלי כאישה, הכלים שנלמדו ישימים החל מהמפגש הראשון.

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי במיוחד בסדנה מדרך החשיבה והדינאמיקה הקבוצתית. אני מאמץ כל דבר שלמדתי ולמדתי הרבה. בעקבות הכלים שקיבלתי במהלך הסדנה וכבר אני מיישם אותם אני רואה תוצאות אצלי ואצל מטופלים. כל הכבוד לך גלית, נתת לי דרך חשיבה אחרת לראות דברים.
אבי ג'דה

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי במיוחד בסדנה מהאווירה המצוינת שההשראה באה מגלית, מהפרגון והתמיכה של כל המשתתפים ומהחומר הנלמד. בעקבות הסדנה חלו שינויים בראיה מציאותית יותר. מטרות ברורות ומיקוד בהשגתן.
שלי ציון

[separator top="40" style="single"]

התרשמתי במיוחד בסדנה מהאישיות של גלית ומהתכנים והדרך שהיא העבירה אותם. הכלים ישימים לשימוש בעבודתי, אני עומדת לאמץ את הגישה שלמדתי של קווים מנחים ולבסס את החומרים.
שולה שיין

[separator top="40" style="single"]

"התרשמתי במיוחד בסדנה מרצינות, מקצועיות, שילוב מיוחד של יחס חם, ליווי וחומר מאוד חשוב שסייע רבות… בעקבות הסדנה שמתי גבולות. אני יותר נינוחה בטיפולים ובהתנהלות שלי מול אנשים ובניהול העסק בכלל. יישמתי גבולות, הקשבה ממקום אחר, שינוי מחשבתי".
איה הוד.

[separator top="40" style="single"]

"התרשמתי במיוחד בסדנה מהיקף החומר ומהדרך שבה הוא הועבר..חלו שינויים בחשיבה, בהרגשה, אני מניחה שהתוצאות לא יאחרו להגיע".
נעמי ברזילי תאני.

[separator top="40" style="single"]

"הקורס מובנה ונותן יכולת להתמקד במטרות ולראות כיצד ניתן ליישם ולהשיג…וכבר התחלתי ליישם".
הדרה גולדס.

[separator top="40" style="single"]

"התרשמתי במיוחד סדנה מכמות החומר והידע העצומים והשימושיים שהועברו..כל שיעור עזר לי בשלבי הקמת הקליניקה החדשה ויעזור לי גם בעתיד. .קיבלתי כלים רבים להתחלה ודרכים נוספות לראות ולהתייחס לכל נושא".
ד"ר טל שחר.

[separator top="40" style="single"]

מרגישה שיש שינויים בניהול, תחושת סדר ושליטה עם תחושת המשך עתידית והרבה שמחה , אהבתי ולמדתי מהמאמרים שקיבלתי, הסדנה גרמה לי לשימת לב להתנסחויות, התייחסות אחרת לתכנון, הטכניקות הופכות לכלי עבודה עבורי,  נחשפתי לידע רב, לארגון המדויק העוטף באיכפתיות ובאהבה. ( נעמי בן יוסף)

[separator top="40" style="single"]

מרגישה שינויים בניהול זמנים ובהרגשה כללית. רכשתי כלים לאימון, הכנת תוכנית לו"ז, חוקים ואמצעים שיווקיים.
(פאולה שטינברג בלאו)

[separator top="40" style="single"]

חשה שינוי מהותי בחיוביות ובאמונה העצמית,  קיבלתי כלים לבניית העסק שלי (אורנה גורן)

[separator top="40" style="single"]

הצבת מטרות ואחריות שלי כלפי המטופל והתהליך הטיפולי.  המיקוד של הנושאים ובסדר המסוים-עוזר לי להתמקד בתהליך הטיפולי.
(יפה שביט)

מדריך לקרבה בזוגיות

כתיבת תגובה