fbpx

כמה בן הזוג שלך מעצבן אותך?

0%

האם את מרגישה שאת כל הזמן מבקשת תשומת לב והתייחסות והוא פשוט לא נוכח? הוא כל הזמן עסוק במשהו אחר. אתם יושבים יחד בסלון. בא לך לשוחח איתו, לשמוע מה עבר עליו היום ולשתף אותו ביום שלך. לא משנה כמה ביקשת הראש עסוק במשהו אחר?

הוא לא מפסיק לבקר אותך. על כל מיני דברים שאת עושה או אומרת. את מנסה להציב גבולות לילדים והוא אומר שאת קשה מדי. את יושבת לאכול לך גלידה בכיף והוא אומר לך שאת חייבת לעשות ספורט במקום לאכול ג'אנק. את קונה תמונה לסלון והיא לא לטעמו. על כל מה שאת עושה יש לו מה להגיב ולהעיר.

איך מפסיקים לכעוס

את מבקשת כל מיני דברים שחשובים לך, שוב ושוב ושוב והוא בשלו, ממשיך כתמול שלשום. את מבקשת שהוא יוריד את האסלה אחרי השימוש. את מבקשת שיקפל וישים את הבגדים בארון במקום לזרוק על הרצפה. את מבקשת שיתקן כבר את המנורה שמהבהבת בסלון. לא חשוב כמה ומה את מבקשת הוא מתעלם או שוכח. זה כמו לדבר אל הקיר. דרגי מ1 עד 5 כמה זה מעצבן אותך.

משהו לא מסונכרן במיניות שלכם כי הוא לא רגיש לצרכים שלך. הוא בא לחבק אותך אבל ברור לך שהוא בעצם רוצה לקיים מגע מיני. הוא לא בודק איתך עד כמה את נהנית באינטראקציות האינטימיות שלכם. למרות שאתם שנים יחד הוא עדיין לא יודע מה את אוהבת במיטה.

ייעוץ זוגי

איך לריב נכון בזוגיות

הוא לא מדבר ומתנהג אליך בכבוד, את מרגישה זלזול, הקטנה. הוא מרים עליך את הקול או מדבר אליך כמו אל ילדה קטנה. הוא מבטל את דעתך וכמעט ולא מתייעץ איתך. הוא שם את כולם לפניך, את העבודה, את החברים ואת התחביבים שלו.

יש משהו חשוב בחייך והוא פשוט לא זוכר, לא שואל על זה, לא עושה משהו בנדון הבנאדם פשוט לא זוכר תאריכים. מילא לשכוח את יום השנה שלכם אבל את היומולדת שלך?! שוב הוא לא קנה כלום. שוב לא כתב פתק.

הוא שם את המשפחה שלו לפנייך, מחשיב יותר את דעתם, מעדיף לבלות במחיצתם. אמא שלו נותנת לך "הערות בונות" איך לגדל את ילדיך והוא לא מתערב. הוא תמיד יעדיף את האוכל של אמא על האוכל שלך ולא משנה כמה תתאמצי. הוא תמיד רוצה לבלות ארוחות שישי ובחגים אצל המשפחה שלו וכשבאים למשפחה שלך זה תמיד עול בשבילו.

חזרה לחיים אחרי אובדן

לא נראה שהוא מבין אותך עד הסוף. זה כל כך מתסכל שהוא קולט דברים אחרת ממה שאת מנסה להעביר. את אומרת משהו והוא מבין משהו אחר לחלוטין. את אומרת משהו והוא מפספס את הנקודה ומתייחס לטפל. נראה שכל מה שהוא רוצה זה להגיע לפתרונות ולסיים את השיחה. אין לו סבלנות לנסות ולהבין באמת.

בגידה

הוא מתנהג ממש כמו ילד את כל הזמן צריכה "לנהל" אותו, להגיד לו מה לעשות, גם דברים פשוטים שחוזרים על עצמם בניהול הבית. מרגישה לפעמים שיש לפניך ילד?

איך להעלות לילד שלך את ההערכה העצמית

כמה הבן זוג שלך מעצבן אותך?
איזה כיף לך!

למרות שאתם שני אנשים שונים ולפעמים הוא עושה דברים, או אומר דברים ממש לא במקום, את מקבלת אותו ולא מתעצבנת במיוחד. אני רוצה לגלות לך סוד. גם אם הוא באמת מעצבן יש לך דרך לנהל את עצמך אחרת. את יכולה להגיב אחרת וחשוב מכך להרגיש אחרת. הנטייה הטבעית שלנו כשנפגעים או מתרגזים היא לתקוף או להסגר. נשים רבות מענישות את בן זוגן ואת עצמן וגוזרות על הקשר להיות רווי במתח תמידי ועליות וירידות שכיחות במצב הרוח והקרבה בקשר. זוגות רבים מגיעים לויכוחים ומריבות אינסופיות. במקום שהזוגיות תהווה מקור לכח ומשאב לחיים, הזוגיות מרוקנת אותנו וגוזלת מאיתנו כוחות. בדיוק מהסיבה הזו הכנתי בשבילך ההרצאה ללא עלות ובלי צורך להשאיר פרטים בנושא:

להגיב רגוע בזוגיות

♥ הרצאה קצרה וממוקדת

לחצי כאן להרצאה

מערכת היחסים שלך כמו כל קשר, מאתגרת...

לא תמיד פשוט להרגיש את מה שאת מרגישה ולהישאר קרובה אליו. בתאכלס' עם קצת עבודה עצמית וזוגית את יכולה להיות במקום ממש אחר בקשר. אל תותרי לעצמך!
אני רוצה לגלות לך סוד. גם אם הוא באמת מעצבן יש לך דרך לנהל את עצמך אחרת. את יכולה להגיב אחרת וחשוב מכך להרגיש אחרת. הנטייה הטבעית שלנו כשנפגעים או מתרגזים היא לתקוף או להסגר. נשים רבות מענישות את בן זוגן ואת עצמן וגוזרות על הקשר להיות רווי במתח תמידי ועליות וירידות שכיחות במצב הרוח והקרבה בקשר. זוגות רבים מגיעים לויכוחים ומריבות אינסופיות. במקום שהזוגיות תהווה מקור לכח ומשאב לחיים, הזוגיות מרוקנת אותנו וגוזלת מאיתנו כוחות. בדיוק מהסיבה הזו הכנתי בשבילך ההרצאה ללא עלות ובלי צורך להשאיר פרטים, בנושא:

להגיב רגוע בזוגיות - הרצאה ללא עלות

♥ הרצאה קצרה וממוקדת

לחצי כאן להרצאה

ואוו. ממש קשה לך בקשר

אני מקווה שלא הגעתם למקומות שקשה לקום מהם. יכול להיות שכבר קשה לך לראות את הטוב שבו ולרצות להתקרב אליו. אני ממש ממליצה לך לעשות משהו למען עצמך ולמען הקשר שלך. חבל שיעברו עוד ימים בהם תאספי חוויות שליליות.
אני רוצה לגלות לך סוד. גם אם הוא באמת מעצבן יש לך דרך לנהל את עצמך אחרת. את יכולה להגיב אחרת וחשוב מכך להרגיש אחרת. הנטייה הטבעית שלנו כשנפגעים או מתרגזים היא לתקוף או להסגר. נשים רבות מענישות את בן זוגן ואת עצמן וגוזרות על הקשר להיות רווי במתח תמידי ועליות וירידות שכיחות במצב הרוח והקרבה בקשר. זוגות רבים מגיעים לויכוחים ומריבות אינסופיות. במקום שהזוגיות תהווה מקור לכח ומשאב לחיים, הזוגיות מרוקנת אותנו וגוזלת מאיתנו כוחות. בדיוק מהסיבה הזו הכנתי בשבילך ההרצאה ללא עלות ובלי צורך להשאיר פרטיםת בנושא:

להגיב רגוע בזוגיות - הרצאה ללא עלות

♥ הרצאה קצרה וממוקדת

לחצי כאן להרצאה

Share your Results:

מדריך לקרבה בזוגיות