אימון אישי - ירדנה

שמי ירדנה סעדה. מטפלת ומאמנת זוגית. לפרטיים ולזוגות.

ההתמחות שלי היא לסייע לאנשים המעוניינים לפתור קונפליקטים זוגיים ולקדם את הקשר הזוגי. כמו גם לסייע לאנשים לבנות זוגיות בריאה לחיים.

זוגות שהזוגיות שלהם מכילה קונפליקטים, חוסר הסכמות. חוסר קשר, מריבות, כאלה שחוו בגידה ומתקשים להשתקם. זוגות שמרגישים שדווקא במקום בו הם אמורים להרגיש בטוחים, הם מרגישים מוקטנים, חסרי ערך וחסרי יכולת הדדית לשתף ולבנות אינטימיות.

אנשים שרוצים לבנות זוגיות שנייה או שלישית ומתקשים , כי, כן, לבנות זוגיות חדשה, אחרי גירושין או אלמנות, זה לגמרי לא פשוט. קצת כמו למזג בין שני ארגונים, כשלכל ארגון יש את ההרגלים וההתנהלות שלו.

מה מייחד את הדרך שלי?

הדרך שלי משלבת מודליים מעולם הפסיכודרמה, האימון ואפילו העולם הרוחני , המתייחס לתפיסות סמויות ולא מודעות. מודלים מגוונים, טיפולים ומעשיים המסייעים להיות במגע ישיר עם כוחות, רצונות ,צרכים, נקודות כאב ושבר. תוך יכולת לייצור הפרדה ברורה בין מעכבים ודפוסים מהעבר, המשפיעים על המציאות הנוכחית.

הכלים האימוניים, הרוחניים ופסיכו- דרמאטיסטים, מאפשרים שיח אישי וזוגי בהיר, היוצר הבחנה בין “אני” ל”אנחנו”, פתוח יכולת לאחריות אישית וזוגית ויצירת שיח זוגי עמוק במפגשים קצרי מוקד,

על מה מתבסס התהליך?

בניית תקשורת. עצמית וזוגית

להבין ולמקד את הצרכים, הרצונות, הכשלים והמודלים של הקשר עם העצמי. יכולת להכיל כעסים,

פגיעות , הנובעים מתוך תסכול, ניסיונות כושלים ומודלים של העבר.  שבעיקרם הם תוצאה של חוסר הכרות עם הצרכים האישיים, הערכים הפנימיים, הערכה עצמית, המרחב האישי ומכך גם קושי להפריד בין האני לבין האחר. להקשיב לו, להכיל אותו .תוך הבנה שאין מדובר במלחמה או באינטרסים מנוגדים. לתקשר את הכאב, את המריבות, את הקונפליקטים העצמיים והזוגיים, בדרך בריאה ולא בדרך הרסנית.

בחלק זה של התהליך תקבלו כלים מעשיים וממוקדים, אשר תתרגלו אותם בהתחלה איתי, ולאחר מכן עם עצמכם ובזוגיות שלכם.

דגש על מה שמחבר ומשותף

פעמים רבות אנשים המחפשים זוגיות, או זוגות, חווים את עצמם בתוך הקשר כבעלי דעות שונות. צרכים אחרים, תפיסות זוגיות וערכים שונים.

מתוך המקום הזה, העיסוק הוא במה שונה ולא מה משותף. בתהליך אתכם, אעזור לכם להתחבר לכל מה שמחבר ומשותף לכם. נקודת מבט שונה ואחרת. שבתוכה תוכלו לייצור ביחד ולא לחוד. להבין את הייחודיות שלכם. את התרומה שלכם לקשר ואת מה שחשוב לכם לקבל.

כלים מעשיים לניהול קונפליקטים

בתוך כל קשר יש קונפליקטים ומריבות. כמו שלכל אדם, יש קונפליקטים עם עצמו.

מריבות וקונפליקטים נתפסים בדרך כלל “כאויבים” של הקשר.

בתהליך תגלו שקונפליקטים כמו מריבות, מצמיחים את הקשר. יוצרים ומעצימים את הביחד.

תלמדו לריב, לנהל קונפליקט, בצורה בריאה, שתאפשר לכם להרגיש חזקים ומאוחדים יותר.

 

רוצים מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו 052-477-8888

האימייל שלך: (חובה)

השם שלך(חובה):

הטלפון שלך (חובה)

רוצה להצטרף לרשימת התפצה

נכון אהבתם את הפוסט? תראו את האהבה... אל תסתפקו רק בלייק תגידו גם מילה טובה...
אל תתביישו לשתף
  •  
  •  
  •  
  •