fbpx

אימון אישי וייעוץ זוגי ב- zoom מכל מקום

אימון אישי בזום – יתרונות

על יתרונות האימון אישי לחיים כתבנו כבר הרבה. אנו מאמינות שכמעט כל אחד יכול למצוא תועלת באימון אישי אבל מה לעשות כשקשה לצאת מהבית? כשאין ממש זמן לפגישות האימון? החיים די עמוסים – עבודה משפחה חברים, אין זמן להכל. אנחנו מתרוצצים ממטלה למטלה ומהתחייבות להתחייבות עד שלא נשאר לנו כמעט זמן לעצמינו. אימון בזום נותן מענה לאנשים שמתקשים למצוא זמן לפגישת אימון פנים אל פנים. הרבה יותר קל למצוא שעה נטו, בלי נסיעות, בלי צורך להתלבש יפה, למצוא סידור לילדים, או לצאת שעה קודם מהעבודה. אימון בזום דורש הרבה פחות זמן, התארגנות ומשאבים.

אנשים שלא גרים במרכז, אנשים שמתקשים למצוא מאמן אישי בצפון או בדרום לא חייבים לנסוע שעות על מנת להפגש אם מאמן אישי לחיים, אימון בזום ניתן לעשות בכל מקום ובכל שעה מבלי לצאת מהבית.

גרים בחו"ל אבל רוצים אימון אישי בעברית ממישהו ישראלי עם מנטליות דומה לשלכם ורקע מוכר? אימון בזום נותן מענה מושלם, אחרי הכל בימינו אין לגבולות גאוגרפיים משמעות…

אימון אישי בזום – שאלות נפוצות

  • האם אימון אישי אונליין אפקטיבי כמו אימון רגיל? – למעשה אימון אישי אונליין זהה כמעט לחלוטין לאימון רגיל, רואים ושומעים אותו הדבר. האימון מתבצע ממש כמו אימון רגיל.
  • איזו תשתית צריך לאימון אונליין?- התשתית אלמנטרית ביותר. טאבלט עם מצלמה, סמרטפון או מחשב עם מצלמה ומקרופון מספיקים בהחלט.
  • באילו שעות ניתן לערוך אימון אונליין? – השעות גמישות, זה כל הרעיון….
  • האם ניתן לערוך אימון אונליין תוך כדי נהיגה, שטיפת כלים או פעולה אחרת? – בשום פנים ואופן לא. אנו מתייחסות לאימון במלוא הרצינות. אנו דורשות שבמשך האימון הזמן שלך יהיה מוקדש אך ורק לאימון עצמו אחרת האימון לא יהיה אפקטיבי ואנו נבזבז את הזמן שלך ואת הזמן שלנו.
  • ערכתם פעם אימון אישי אונליין? – בוודאי, פעמים רבות ובהצלחה מרובה. גם אנחנו חששנו בהתחלה מאימון מסוג זה, פחדנו שיהיו הפרעות, שתהיינה בעיות טכניות, שהמתאמנים לא יקחו את הפגישה ברצינות. גילינו מהר מאוד כי אימון כזה אפקטיבי ורציני ומביא לתוצאות מעולות. ניתן לומר שהוא אף ממוקד יותר.
  • האם האמון אישי אונליין נערך על ידי מאמנת אחרת מאימון רגיל? לא! מבחינתינו אין הבדל בין השניים אותה איכות ומקצועיות נדרשת בשניהם ואנחנו מפנות את מלוא המשאבים על מנת שהאימון בזום או בטלפון יהיה אפקטיבי ותורם!

יעוץ זוגי בזום

יעוץ זוגי בזום נותן מענה לזוגות הנדרשים לשהות בבית, זוגות העסוקים במשימות היומיום, עבודה, ילדים וכמובן שזהו גם פתרון למרחק גיאורפי. זוגות רבים לפני שהגיעו אלינו ליעוץ זוגי בזום, חששו שלא באמת יוכלו לקבל עזרה מקצועית, כי המסר , הנושא והכוונות שלהם לא יעברו במסך.

מתוך הניסיון שלי יש במפגש על המסך, הרבה מאוד התכווננות משני הצדדים. המצלמה מאפשרת התמקדות בפניהם של בני הזוג, בשפת הגוף שלהם ובשפה הפיזית ביניהם. הכל עובר במצלמה בצורה מאוד חדה, אולי אפילו חזקה יותר מאשר במציאות. כאשר בני הזוג מרימים את הקול, תנועות הגוף האחד כלפי השנייה, נראים ומקבלים אימפקט חזק מאוד. מה שיוצר השפעה חזקה, הן על בני הזוג והן עלינו כיועצות זוגיות.

רוב הזוגות המגיעים אליי ליעוץ זוגי נמצאים במצב לא פשוט. מה שבא לידי ביטוי בהרבה מאוד כעסים וקצרים בתקשורת. דוקא מפגש אונליין מאפשר לבזבז פחות זמן על מריבות מיותרות ולהתמקד בעבודה הנדרשת.

בפגישות הראשונות זוגות המגיעים לקליניקה, מביאים ומביעים את הכעסים ביניהם בתקשורת "קוטעת" כלומר, נכנסים האחד לדברי השנייה ומתקשים לתת לצד השני להשלים את משפטיו ולהביע את מחשבותיו ורגשותיו . בייעוץ בזום, המודעות שלהם גדולה יותר לנושא ואז הם "נאלצים" פחות לקטוע זה את זו, ומתוך כך,להקשיב יותר לדברי בן/ת הזוג, זאת כי הם רוצים שהנושא שבעטיו הגיעו לייעוץ יובן בהלכה. המעניין הוא שברוב המקרים הם "בוחרים" את הצד שיציג את הבעיה והנושא שלהם ומשם הם עצמם יוצרים מצב חדש שבו כל אחד מבטא את רגשותיו ומחשבותיו. כלומר הייעוץ בזום יוצר מעין מציאות חדשה, בה ניתן ליצור שיח שונה משיחה רגילה פנים אל פנים, בה הם משחזרים את השיח הרגיל שלהם.

כלומר הייעוץ בזום מאפשר יצירת מציאות אחרת ולא מוכרת ומתוך כך הזדמנות לשיח חדש. הפרטים הקטנים שאולי בני הזוג התרגלו אליהם ולא מבחינים בהם, בולטים גם להם וגם לנו כיועצות.

להרגשתי לעיתים מפגשים בוידאו מאפשרים אינטימיות ושימת דגש שונה ואחרת, כך שזו הזדמנות לצאת מדפוסים והרגלים ישנים.

אז אם אתם מתלבטים, אתם מוזמנים להתקשר ואנחנו נבדוק ביחד, האם המדיה הזו נכונה ומתאימה לכם.

אני מבינה את ההתלבטות והחששות אך מנסיוני כל החששות מתפוגגים בדקות הראשונות של הפגישה הראשונה והכי טוב פשוט לנסות.

בכל שלב בו מרגישים שאימון או ייעוץ זוגי בשיחת וידאו בזום לא מספק מכל סיבה שהיא, ניתן לעבור לפגישות רגילות כך שכל העבודה שהושקעה לא "הולכת לאיבוד"…

כתיבת תגובה